Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 11-01-10, 11:50
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

ωραιος φιλε το παλουνταριουμ εχει αλλη μαγεια εχω την τυχη και γω να εχω ενα αρκετα μικροτερο απο το δικο σου ,για την κατασκευη δεν μπορω να σου πω πολλα μιας και την ειχε κανει το παιδι που μου το χαρισε μετα,

2 πραγματα που εχω να πω ειναι μην αγοραζεις φυτα βυθου απο τωρα και τοσο δυσκολα μιας και οταν φουντωσει το πανω μερος το κατω θα ειναι σχεδον αδυνατο να φιλοξενησει κατι παραπανω απο τα πολυ ευκολα φυτα,επιπλεον μεγαλες ριζες θα περασουν το φελιζολ και θα σου φτιαξουν μια ατμοσφαιρα απο κατω ψιλοσκοτεινη και υποχθονια που καμια σχεση με φυτεμενο δεν εχει και να σου πω την αληθεια τελικα εμενα μαρεσει καλυτερα!καφε νερο ασπρη αμμο και πολλες ριζες(απο τα ζωντανα φυτα) που θες δε θες θα χεις, βαλε μερικα κορι και καποιο τετρα χρωματιστο που να κοπαδιαζει και θα γινει σωστος αμαζονιος

σιγουρα βεβαια με τη σωστη δομη και εστιασμενα φωτα ποιο χαμηλα μπορεις να κανεις οτι θες αλλα μιας και την κατασκευη δεν την βγαζεις απο καλουπι και δεν ξερεις πως θα προκυψει για να δεις το παρακατω, εστιασου στο πανω μερος!!


ακομα με τον κισσο μην το παρακανεις γιατι πραγματικα αμα πιασει θα τραβας τα μαλλια σουειδικα αυτος του ικεα και κανει και λιγο ποιο πλατια φυλλα ειναι αστα καθε βδομαδα θα βγαζεις καμια τσαντα κλαδεματα και θα περιοριζει και τα αλλα φυτα πολυ στο φωτισμο τους,ψαξε βρες καποια αλλα ειδη που υπαρχουν με ποιο ψιλο φυλλαρακι!
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01811 seconds with 11 queries