Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 14-01-07, 18:14
prodigy Ο χρήστης prodigy δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-08-2006
Περιοχή: thesalonikh
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

επι 3,5 χρονια ειχα ενα υγειεστατο σαυρακι πανεμορφο και φοβερα κινητικο(4 χρονων 1,27cm)ειχα πολλα ατυχηματα οσον αφορα γρατζουνιες και γαγκωματιες και οχι μονο....εδωσα βαση σε οσα ειναι απαραιτητα γιαυτα και με καλη τροφη(παντα φρεσκια),τακτικα μπανακια ,σωστες συνθηκες και αφανταστο μερακι..εχω ενα χρονο που δεν το εχω και δεν μπορω ακομα να το χωνεψω...δεν εχω σταματησει ομως να ασχολουμαι με αυτα τα ζωακια...απλα εκτως σπιτιου...και παλυ σε σχεδον καθημερινη βαση....γνωριζω 2 ατομα που τους κολησα το μικροβιο των ερπετων ο ενας με ιγκουανα και ο αλλος με χαμελαιων και εχουν εδω και 18 μηνες που ειναι "καθαροι" απο αλλο "μικροβιο" και τα ζωακια τους με την βοηθεια μου ειναι αστερια!!οποτε για αλλη μια φορα θα πω οτι οποιος το παρει αποφαση στα σοβαρα(οχι σε στυλ--ααα κοιτα εγω εχω ιγκουανα ειμαι μαγκακι,δεν αναφερομαι σε αυτους)με λιγο ψαξιμο και κανα καλο βιβλιο (αυτο που προτεινει ο stahos einai poly kalo)και πολυ μα πολυ μερακι θα καταφερει να εχει ενα υγειεστατο ζωακι ,πανεμορφο και οσο για το ευτυχισμενο αυτο ειναι τελειως υποκειμενικο...
__________________
<<see no evil,hear no evil>>
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01322 seconds with 11 queries