Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 26-11-09, 14:10
Το avatar του χρήστη chrisx
chrisx Ο χρήστης chrisx δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-10-2006
Περιοχή: Αρτα
Μηνύματα: 371
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην chrisx
Προεπιλογή

Συγχαρητήρια στον Αλέξανδρο, τον Γιώργο, τον Χρήστο, τον Πάνο, τον Νινταλ, τον Γιάννη (δεν ξέρω αν μου ξέφυγε κανένας) για την πολύ ωραία παρουσίαση και τα πανέμορφα ενυδρεία.

Πέρα όμως από τις κλασσικές ευχές και από το ότι (όπως σχεδόν όλοι εκφράσαμε) η βασική μας έννοια ήταν η συμμετοχή και όχι κάποιο βραβείο, θέλω να ξαναεπανέλθω - το έχω αναφέρει σε παλαιότερο Post - στο ότι συχνά με "παραξενεύει" ο τρόπος που δίνονται τα βραβεία στον AGA. Όπως :

1) με τι κριτήρια δόθηκε το 1ο και το 3ο βιοτοπικό βραβείο στον Farmer και όχι στον Χρήστο ;
2) Τι βιοτοπικό ακριβώς παρουσιάζει το ενυδρείο του Farmer που πήρε την τιμητική διάκριση;
3) Ο George Farmer που σάρωσε τα βραβεία μήπως έχει κάποια σχέση με τον George Farmer που ήταν κριτής το 2008;
4) Όπως συχνά αναφέρει ο Τόλης - όχι μόνο στον AGA αλλά και σε άλλους διαγωνισμούς - με την αιτιολογία της καινοτομίας συχνά βραβεύονται "μη φυσικά" ενυδρεία που αναπαριστούν πχ δένδρα, βουνά κ.α. Mήπως τελικά Αλέξανδρε και Γιώργο του χρόνου να φτιάξετε μια λεωφόρο με φανάρια και αυτοκινητοψάρια

Να διευκρινήσω ότι είμαι αρκετά χαρούμενος από τις συμμετοχές μας και επ' ουδενί δεν σχολιάζω με πικρία ή εκνευρισμό, αλλά επιμένω για μια ακόμη φορά ότι κάτι δεν μου πάει καλά.

Συγχαρητήρια ξανά σε όλους, και εύχομαι του χρόνου οι ελληνικές συμμετοχές να είναι 10πλασιες!
__________________

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01553 seconds with 11 queries