Θέμα: Hamster!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 05-11-20, 16:53
Το avatar του χρήστη dearangelo
dearangelo Ο χρήστης dearangelo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-02-2020
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Μικυ... χαχαχα
ειναι μηπως roborowsky? τα πολύ μικρα...
το μεγαλο προβλημα με αυτα ειναι οτι αναγκαστικά, τα δυο χρόνια συνολικα που ζουν, θα τα περάσουν μοναχικά. αν παρεις αλλο ενα θα φαγωθουν αν παρεις μια, θα γεννανε για πάντα... όμορφα ειναι, ειχα ενα, το λυπόμουν γιατι αναγκαστικά το είχα μόνο του...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Μαρία Μ. Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα! Ξέχασα να πω την ράτσα αυτό που είπες βρήκα syrian hamster!! Η αλήθεια είναι πως έχεις δίκιο τα περισσότερα Pet Shop έχουν τα ποιο μικρά τα γκρι.. Μόλις είδα τον μικρούλη μου χάρηκα πάρα πολύ γιατί αυτά έψαχνα!
Όσο για τον ύπνο έχεις δίκιο το διάβασα και εγώ στο Google.. Ευχαριστώ πολύ! Δεν τον ενοχλώ την ημέρα αν και ξυπνάει κάθε λίγο για φαγητό αλλά μπαίνει πάλι γρήγορα στην φωλια! Στις 8 όμως που ξυπνάει για τα καλά πάει στις άκρες του κλουβιού και προσπαθεί να σκαρφαλώσει να βγει και όταν βάζω το χέρι μου πιάνετε και τον βγάζω! Σήμερα ήρθε και η ροδα του που παρήγγειλα από το Internet! Την πήρα μεγάλη γιατί διάβασα ότι θέλουν γενικά τα syrian μεγάλη ροδα και μπάλα αυτή που πήρα είναι 23εκ. Ελπίζω να είναι OK. Λέω να του παρω και μια μπάλα για να τρέχει μέσα στο σπίτι... Εσύ έχεις τώρα χαμστερακι?
βαλε οπωσδήποτε τροχ'ο!!!! θα τον ακους ολη νυχτα να γραφει χιλιόμετρα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dearangelo : 05-11-20 στις 16:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries