Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 05-09-12, 20:34
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

χωρις να αναφερωμαι σε σενα και φυσηκα χωρις να σε μαλωνω!!!τα επειχηρηματα μου για την στειρωσει ειναι τα εξης ενα οταν στειρωνεις τον καθε σκυλο του κοβεις εναν η δυο αδενες οι οποιοι παραγουν καποιες ορμονες που ειναι απαραιτητες για την ζωη του αυτο του το αφαιρεις με διαφορα προβληματα στην υγεια του,αυτο ειναι το πρακτηκο κομματι μετα εχουμε το ηθικο πως θα σου φαινωτανε εσενα εαν οι γονεις σου σου τα κοβαν?αφετερου για μενα ενας ιδιοκτητης ο οποιος δεν μπορει να ελενξει τον σκυλο του δεν ειναι υπευθηνος αρα δεν χρειαζετε να χει σκυλο στην περιπτωσει της γατας μιας και ειναι αρκετα ανεξαρτητο ζωο που πολλη δυσκολα περιοριζετε τοτε το δικαιολογο παρολο που παλι ειμαι εναντιων αφου μπορεις να την δεσεις η να την κλεισεις σε ενα δωματιο.τωρα το ντεντα δεν ειναι για να περναει η ωρα του αλλα για να εχει κατι να δαγκωνει που του κανει καλο εκτος και εαν εχεις επιπλα για φαγωμα παπουτσια παντοφλες κουρτινες κτλ.επισης εαν μεινεις στης κροκετες ο σκυλος θα αναπτυξει πετρα και το ντεντα βοηθαει να μειωθει.θα σου δειξω και φωτο απο το σπιτι μου να καταλαβεις τι λεω.!!!!
-------------------------





[IMG][/IMG]
ο ενοχος...και δεν ειναι ουτε δυο μηνων

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maxmike : 05-09-12 στις 20:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01775 seconds with 11 queries