Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 05-09-12, 18:24
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.386
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Anna10 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλώς την δέχτηκες στην οικογένεια.
Σ' ευχαριστώ!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maxmike Εμφάνιση μηνυμάτων
το ντεντα ειναι γεματο χημικα ας γελασω χαχα ενω οι κροκετες τι ειναι?τεσπα εγω θα σου το ξαναπω μολις γινει τριανταπεντε μερων και κανει το εμβολιο του τυφου μετα απο δεκαπεντε μερες πηγενε στον χασαπη να σου κανει κιμα με πλαταρια κοτοπουλου και ολα τα αλλα ειναι τπτ και θα δεις διαφορα στο σκυλακι σε μια βδομαδα.και απο ενεργεια και απο τριχωμα και στα κακα του και στην αναπτυξη μεχρι δυο μηνων να του κανεις μια βρασει για αποστηρωση και μετα ωμο.διαβασες το λινκ?ειναι σαν να λεμε οτι δινεις στης αφρικανες σου πχ την βασικη της σερα που κανει τρεια ευρω και τπτ παλι θα ζησει το ψαρι παλλι θα μεγαλωσει αλλα ειναι το ιδιο με κατι εξειδηκευμενο?
-------------------------


μην εμπιστευσε απολητα τα σκλυλοφορουμ οι περρισοτερη ειναι κολλημενοι και οσο αφορα τα σκυλια σαν φυλες αλλα και πραγματα οπως την υποχρωτηκη στειρωση που για μενα εαν εισαι φιλοζωος και υπευθηνος δεν θα εκανες ποτε κατι τετοιο και στην διατροφη κτλ κτλ.....καλητερα να βλεπειςμαποτελεσματα και να κρινεις βλεπωντας το σκυλο καποιου την ενεργεια του τα κοπρανα του το τριχωμα τα δοντια τα κοκκαλα κα πολλα ωστε να πειστεις οτι οτι κανει το κανει καλα.και να εχεις δει και αρκετα σκυλια οχι 2-3.η γνωμη μου φυσηκα και παντα φιληκα.
Ρε συ μη με μαλώνεις Εγώ τώρα ακούω διάφορα και προσπαθώ να τα φιλτράρω.
Για τα ντενταστικ έτσι κι αλλιώς δεν τρελάθηκε οπότε και μισή αλήθεια να έχει αυτό που είπανε, τα αποσύρουμε.
Το διάβασα το λινκ και μου φαίνεται ότι η barf είναι πιο φυσικός τρόπος διατροφής και σκέφτομαι να το προσπαθήσω.
Για την στείρωση θέλω επιχειρήματα (αν και είναι νωρίς ακόμη για να το σκεφτώ κι αυτό). Πάντως τον γάτο μου τον έχω στειρωμένο (να έχω ενοχές?),αλλά όταν ήταν σε "φάση" παλάβωνε τελείως.
[και δεν εμπιστεύομαι κανέναν απόλυτα...ούτε τον εαυτό μου ]
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01629 seconds with 11 queries