Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #66  
Παλιά 12-05-10, 16:42
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Φοβερο Αντωνη !! Το ηξερα εγω οτι αξιζε τον κοπο που κουβαλαγα ενα σακο γεματο φτερες και moss απο τα βουνα της Σαμου..
Και ενα link παιδια μου για να ξερετε την επιστημονικη τους ονομασια ..http://comperiana.blogspot.com/
Αλέξανδρε σε ευχαριστώ πολύ για ακόμα μία φορά για τον κόπο που έκανες να φέρεις αυτά τα υπέροχα φυτά και τα άλλα καλούδια... (και την παραγγελία μου) Χαίρομαι που σου άρεσε το viv…. Πολύ καλό το blog να ξέρουμε και τι έχουμε γιατί μερικά ούτε που τα είχα ξαναδεί…τώρα έχω τρελαθεί με το asplenium trichomanes είναι εκπληκτικό….αγαπώ...asplenium


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αλεξάνδρα Κατσούρη Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμεινα ...... με την καινούργια σου παρουσίαση! Βάζω τώρα να δουλεύει το μυαλό μου για το δικό μου project πάνω σε δικιά σου ιδέα.... με βραχάκια.

Παρεπιπτόντως ευχαριστώ πολύ για τα χτεσινά καλούδια!!! Θα βγάλω σύντομα φωτό να τα δείς δεμένα. Πήγαν και τα 3 στο μικρούλι...

Σε ευχαριστώ Αλεξάνδρα , θα σας στείλω ένα landscape που έχω στο μυαλό μου με βραχάκια… (το είπα και στον Χριστόφορο) για να σας είναι πιο ξεκάθαρο το όλο θέμα… να σαι καλά για τα φυτάκια δεν κάνει τίποτα και ότι άλλο χρειαστείτε και μπορώ να βοηθήσω μου λες… πολύ καλή επιλογή που τα έβαλες στο μικρό...αντε να μεγαλώσουν λίγο να τα δούμε ...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01526 seconds with 11 queries