Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #128  
Παλιά 03-02-09, 00:59
manolis1976 Ο χρήστης manolis1976 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-01-2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 204
Προεπιλογή

Πω πω επεσα σε αυτην την παρουσίαση και κολησα και διάβασα μετα την παρεμβαση του sarcastic (αν και χαθηκε απο καποια στιγμη και μετα) .Διαβασα τις αντιδρασεις που υπήρξαν και εχω να κανω μερικες παρατηρησεις δηλωνοντας ευθεως οτι ειμαι μεν ευαισθητοποιημενος οικολογικα αλλα σιγουρα οχι αυτο που καποιος θα αποκαλουσε ανετα ΟΙΚΟΛΟΓΟΣ (θα ετρωγα χελωνοσουπα careta careta)

1.Κανενας μα κανενας που αντεδρασε δεν με επεισε οτι αντιδρα απο οικολογικη συνειδηση αντιθετα μου φανηκαν διαφωνιες τυπου συνηγορος του διαβολου- ναχουμε να λεμε -εχω γνωσεις- εχω να πω κατι παραπανω απο σενα κτλ

2.Εδω ο κοσμος καιγεται και το μ...νι χτενιζεται .Πραγματοποιείται τεραστια οικολογικη καταστροφη με 1.000.000.000 διαφορετικους τροπους(που συμβαλουμε ολοι μας) και αν θελουμε να σταματησει θα πρεπει να αλλαξουμε αρδην τις συνηθειες τις καθημερηνοτητας μας (μην τα φορτωνουμε ολα στις εταιριες) και οταν ενας πραγματικα (ετσι μου φαινεται) οικολογος μαζευει μερικα ψαρακια των παρατηρουν οχι γιατι εκανε πραγματικα κακο(και το ξερουν) , αλλα γιατι το εκανε αυτος...ο πραγματικα οικολογος.

Δεν λεω τι ειναι σωστο και τι οχι οικολογικα , δεν το ξερω αλλωστε
.....εχω αμαξι - μηχανη - δημιουργω γενικα πολλα σκουπιδια - δεν εχω παει σε πορειες για το περιβαλον και δεν εχω κανει ποτε αναδασωση , και τωρα γραφω με ανοικτο το φως στο δωματιο.

Λεω οτι αν θελεις να εισαι τοσο μα τοσο αυστηρος οικολογικα ωστε να εγκαλεις καποιον επειδη μαζεψε 20 ψαρακια απο ενα ποταμι (για να τα μεγαλωσει-παρατηρησει ,ακομα και για να τα φαει ρε αδερφε) εσυ πρεπει να εισαι τουλαχιστον τελειος και πιθανοτατα αφου εισαι τοσο ακραιος δεν θα επρεπε ηδη να γραφεις απο τον υπολογιστη σου τωρα http://news-service.stanford.edu/pr/...hipsenvir.html γιατι προκαλεις τεραστια οικολογικη καταστροφη και μονο που εχεις υπολογιστη(ενα τυχαιο search εκανα).

Νομιζω οτι οταν κανεις την τρίχα τριχιά μονο κακό κανεις ακομα και αν αυτο που υποστιριζεις ειναι το σωστο.

ΥΓ Μην μου απαντησετε για το ποσο σημαντικη μπορει να ειναι μια τριχα και οτι πολλες τριχες κανουν μια περουκα γιατι πρωτον δεν ειμαι καραφλος και δευτερον αυτο που εγραψα με την καρετα καρετα στη αρχη δεν ηταν αστειο οποτε δεν θα με πείσετε

ΥΓ2 Τωρα εγω που διαφωνω με τους συνηγορους του διαβολου απλα για ναχουμε να λεμε γιατι εχω γνωσεις γιατι εχω να πω κατι παραπανω που ανηκω
__________________
Να χουμε...να λέμε

......................
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01635 seconds with 11 queries