Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 08-07-15, 20:37
ReaperX Ο χρήστης ReaperX δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-01-2015
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή

Κοιτάζω και στα μεταχειρισμένα αλλά μέχρι τώρα δεν έχω βρει κάτι να μου κάνει "κλικ".Αρκετά κιόλας πωλούνται και στημένα έτοιμα,εγώ όμως θέλω να το στήσω μόνος μου απ το μηδέν.

Όσο για το θερμαντικό σώμα το γνωρίζω πως δεν έχει σχέση,απλά αναλόγως ποιο κατάστημα θα επιλέξω για το φίλτρο έχει διαθεσιμότητα και στο αντίστοιχο θερμαντικό,οπότε γι' αυτό λέω πως μάλλον θα επιλέξω ίδιας εταιρίας.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από poltre Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι ψάρια θες να βάλεις;

Δύσκολη ερώτηση καθώς μου αρέσουν πολλά...Όσο έχω ψάξει και διαβάσει μάλλον πάω για κοινωνικό και σίγουρα φυτεμένο.

Είναι πολλά τα ψάρια που μου αρέσουν με ιδιαίτερη αγάπη στα corydoras αλλά προς το παρόν θέλω να καταλήξω στον εξοπλισμό αφού όπως είπα ψάρια θα μπουν αργότερα για να αποφύγω τις πολλές ζέστες και τα περαιτέρω έξοδα για ψύξη σε πρώτη φάση.

Θα κάνω μια λίστα με αυτά που μου αρέσουν πιο μετά,κοιτάζοντας να είναι αντίστοιχες οι συνθήκες που απαιτούν,και θα ζητήσω και τη συμβουλή σας.
Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα..

Προσπαθώ να είμαι συγκρατημένος και να μη κάνω βιαστικές κινήσεις για να μην ξοδέψω άσκοπα χρήματα,απογοητευτώ αλλά και προπαντώς να φτιαχτεί ένα περιβάλλον όσο δυνατόν καλύτερο για τα ψάρια που θα ζήσουν μέσα σε αυτό.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01510 seconds with 11 queries