Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 15-06-05, 12:48
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή

Φιλε shadow, πρεπει να καταλαβεις πως οι κατηγοριες του θαλλασινου ειναι αυτες που μπορουμε να βλεπουμε σχεδον παντα, και οι αλλες κατηγοριες προσωπικα δεν μπορω να τις βλεπω παντα, διοτι δεν εχω τον ελευθερο χρονο για αυτο. Ηδη το θαλλασινο κοματι μαζι με την βιβλιογραφια ειναι αρκετα χρονοβορο. Εαν νομιζεις οτι εχουμε αγνοηση αλλα παιδια η και εσενα προσωπικα ειναι δικαιωμα σου. Φτανει να μπορεις να το στηριξεις και αναλογα και εγω κατι τετοιο δεν μπορω να πω οτι το βλεπω.

Ουτε εχουμε πει οτι μπορουμε να αντικαστησουμε την ξενη βιβλιογραφια, και για αυτο το λογο υπαρχει η αναλογη κατηγορια. Ηδη ομως σε αρκετα θεματα και αρκετος κοσμος εχει προχωρησει μεσαα απο εδω σε ενα θαλλασινο ενυδρειο. Εαν ομως νομιζεις οτι ειναι τοσο απλο ενα reef , εστω μινι και εμεις λεμε οτι ειναι δυσκολο η βοηθαμε μονο τους "δικους" μας και για αυτο το λογο κρυβουμε την αληθεια, τοτε εισαι ευπροσδεκτος να μας διαψευσεις. Οχι ομως με το που τα βαλεις τα ζωντανα μεσα σε ενα ενυδρειο, αλλα απο την πορεια τους σε βαθος χρονου.

Εγω μετεφερα εδω τα παραπονα σου διοτι εκει ηταν εκτος θεματος. Ετσι θα μπορεσουν να σου απαντησουν αναλογα και να μπορεις στο συγκεκριμενο θεμα να πεις τα παραπονα σου. Αλλα να ξερεις πρωτα πως και εμεις ειμαστε ανθρωποι, με προσωπικες σχεσεις, με εργασια και δεν μπορουμε να ειμαστε πανω απο εναν υπολογιστη ολη την ημερα, κατι που ενδεχωμενος καποιοι για δικους τους λογους καποιες συγκεκριμενες στιγμες μπορουν. Επισεις δεν ειναι λυση οτι βλεπω να το απανταω με την μια, διοτι πρεπει να απαντησουν και αλλα παιδια που μαθαινουν και ετσι τους δινετε ενα εξτρα κινητρο να ψαξουν και να δουν.

Ειπα αυτα που ειχα να πω και δεν προκειται προσωπικα να αναφερθω αλλο σε αυτο το θεμα.

Φιλικα Μαριος
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01586 seconds with 11 queries