Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 30-11-12, 14:35
yannis Ο χρήστης yannis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-08-2004
Περιοχή: Αττική
Μηνύματα: 367
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από latremena Εμφάνιση μηνυμάτων

3) Ειδα ενα καθαριστικο για το κλουβι που ομως μου ειπαν στο πετ σοπ πως αμα το χρησιμοποιησω θα πρεπει να ξεπλυνω με αφθονο νερο και να το αφησω να στεγνωσει κανα μισαωρο κι οτι δεν κανει με τιποτα να ερθει σε επαφη με το ζωο. Ετσι σκεφτηκα καλυτερα να το καθαριζω με σκετο ζεστο νερο παρα να βαζω αυτα τα τοξικα. Καλα σκεφτηκα η να το παρω;
Καλα το σκευτηκες. Δεν χρειαζανται καθαριστικα.
Μπορει μερικες φορες να καθαρίζεις με ξυδακι απλο ή με υγρο για τα πιατα και ξεπλυμα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από latremena Εμφάνιση μηνυμάτων
4) Τι αλλο μπορω να της δινω να τρωει εκτος απο τις ετοιμες τροφες; (της εχω παρει 2 τροφες-μια με διαφορους σπορους και μια ειδικη για μινι χαμστερ με φρουτα) και μια λιχουδια με ανανα-ροδι). Διαβασα καπου πως μπορω να της δινω φρουτα, αλλα διυστανται οι αποψεις επειδη δεν ειναι χαμστερ, αλλα μινι χαμστερ και καποιοι λενε πως δεν κανει φρουτα.
Καροτακι νομίζω θα τις αρεσει. Πρωτεινες της δίνεις; Νομίζω μπορεις να την ταισεις με βρασμενο αυγο, σκουλικια και εντομα. Μετα ισως να σταματήσει να θελει να φαει τα χερια σου
Καινουριες και φρεσκιες τροφες πρεπει να δινονται σε μικρες ποσοτητες αρχικα τουλαχιστον.
__________________
Καπιταλισμός χωρίς χρεοκοπία είναι σαν τον χριστιανισμό χωρίς την κόλαση
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries