Θέμα: The Black Malawi
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 06-07-07, 21:54
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

[quote=GeFior;187680]Εφτιαξα ενα ενυδρειο και το ποσταρα και αυτο σημαινει οτι θελω την
κριτικη σας αλλα και τις προτασεις σας.
Τωρα αν το εφτιαξα καλο, πολυ καλο, αριστο σημαινει οτι ειχα πολυ καλους δασκαλους, και σαν δασκαλοι να βαλετε την βαθμολογια σας, και γω πολυ καλος μαθητης .

Την βαθμολογια φιλε μου θα την βαλουν τα ψαρια σου και οχι εμεις. Αφου οπως λες ειχες καλους δασκαλους, σημαινει (λογικα) οτι το εφτιαξες οπως πρεπει. Εσυ τι λες το εφτιαξες???? Τωρα αφου θες κι"αλλες γνωμες (περαν του οτι σου απαντησαν οι κορυφαιοι) ακου και την προσωπικη μου γνωμη. Το θεμα δεν ειναι να αρεσει σε μας αλλα να αρεσει στα ψαρια σου. Τους εχεις προσφερει αυτο που πρεπει? Τα ψαρια αυτα, θελουν 2 πραγματα σε σχεση με το aguascaping. Αμμο και πετρες. Ουτε ιχνος πρασιναδας. Αμμο εβαλες, αλλα μαυρο, και αφου το θες το ενυδρειο σου να ειναι βιοτοπικο πρεπει να τον βγαλεις. Πετρες εβαλες, αλλα οταν τα ψαρια μεγαλωσουν οι πετρες θα φαινονται λιγες Αν δεις και το δικο μου ενυδρειο που εχει μεγαλα ψαρια θα καταλαβεις τι εννοω Ακομα το φτιαχνω!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01724 seconds with 11 queries