Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 01-10-04, 13:46
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Με εσάς δεν έχω κανένα πρόβλημα. Για αυτό και αφήνω σημείο επικοινωνίας.
Όπως ξέρουν οι περισσότεροι αυτή είναι η τρίτη και φαρμακερή. Ήθελα απλά να εκφράσω μιά άποψη και να δω ποιοι συμγωνούν μαζί μου. Όμως προφανώς σε κάποιους δεν κάνω , δεν αρέσω δεν με γουστάρουν. Από εκεί και πέρα όμως θεωρώ ότι προσπαθώ να βάλω το λιθαράκι μου.
Αν νομίζετε ότι μου αρέσει να με βρίζουν και να τσακώνομαι λυπάμαι αλλά κάνετε λάθος. Ξεκίνησα μία συζήτηση πιστεύοντας ότι ο χώρος αυτός πρέπει να παραμείνει ένας και επειδή πιστεύω ότι ήδη υπάρχουν αποσχιστικές τάσεις ήθελα να γίνει μια συζήτηση για κάτι καλύτερο. Προσωπικά με ενοχλούν κάποια πράγματα όπως πιστεύω και όλους μας. Ήθελα να δω πόσοι άλλοι συμφωνούν μαζί μου. από εκεί και πέρα κάποια πράγματα με έχουν κουράσει. Γιατί πρέπει πάντα να αποδεικνύω ότι η πρότασή μου έχει καλή πρόθεση; Γιατί ο οποιοσδήποτε από εμάς πρέπει να το κάνει αλλά από την άλλη κάποιους που είναι κακοπροαίρετοι τίποτα;
Λοιπόν για το θέμα του κανονισμού ήμουν κάθετος. Η εφαρμόζεται πάντα και για όλους ή ποτέ και για κανένα. Όμως φαίνεται ότι εγώ είμαι persona non grata για κάποιους και ότι και αν μου πουν έχουν δίκιο.
από εκεί και πέρα αφού εγω απλά υπάρχω εδώ και δεν έχω δικαίωμα να ακουστεί η άποψή μου γιατί να μείνω εδώ; (α και το εγώ μην το πάρετε εγωιστικά ισχύει για όλους από το παλαιότερο μέλος έως το νεώτερο)
Πάω εκεί που θεωρώ ότι μου αρέσει περισσότερο. Προσπάθησα να περάσω ένα μύνημα ότι πρέπει να νιώσουμε όλοι μέτοχοι της προσπάθειας αλλά ...
Ευχαριστώ για το χρόνο σας αλλά ελπίζω να κατανοείτε και τη δική μου θέση.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 11 queries