Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 21-01-11, 10:01
al-ex Ο χρήστης al-ex δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-12-2010
Περιοχή: melissia
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Και οι 2 λύσεις που σκέφτεσαι για τον φωτισμό, θα σου δώσουν περίπου την ίδια ένταση φωτός, είτε βάλεις 3 Τ8, είτε 2 Τ5 στο ίδιο μήκος, περίπου 50 watt.
Το τι θα επιλέξεις εξαρτάται από τον χώρο που έχεις στο καπάκι και το βάθος της τσέπης σου, η καλύτερη λύση θα ήταν 3 Τ5 και η οικονομικότερη 3 Τ8.
-------------------------
Ανάλογα τον τρόπο που το στρώνεις, αλλά αν δεν έχει στρώσει ακόμη εδώ και 2 μήνες, κάτι δεν πάει καλά, ζήτα να σου δώσει κάποιος μπόλι να τελειώνεις.
θα ψαξω για 3 Τ5 εφοσον ειναι η βελτιστη λυση και θα δω πως θα τις προσαρμοσω σε αυτο το καπακι καποια φθηνη λυση εχουμε ετοιμη η θα πρεπει να το φτιαξω απο την αρχη
οχι δεν τρεχει 2 μηνες διαβαζω δυο μηνες για να γνωριζα λιγα πραγματα πριν το ξεκινησω το τρεχω απο την κυριακη λιγοτερο απο μια βδομαδα δηλαδη το μεσημερι θα κανω μετρησεις και θα ενημεροσω
για το στρωσιμο τα εχω κανει λιγο αχταρμα εχω βαλει υγρο φοβομενος οτιδηποτε απο καποιο μπολι (ξερω υπερβολες) αλλα εχω βαλει και μια κιχλιδα το οποιο το εχω μετανιωσει γιατι το ζωριζω το ψαρακι μιας κι δεν θα το κρατησω αλλα θα το επιστρεψω στον φιλο που το εδωσε
-------------------------
με καταφερατε δεν θα βαλω σκαλαρια θα το αφησω για δευτερο ενυδρειο αργοτερα μιας και ειναι απο τα αγαπημενα μου ψαρακια!
οποτε δεχομαι προτασεις για συνδιασμους με τα υπολοιπα ειδη που μου αρεσουν

ευχαριστω και φυσικα χρωσταω κερασμα!!!

οι συναντησεις στην Αθηνα ποτε και που γινονται γιατι εχω χασει λιγο την μπαλα μεσα στο forum?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη al-ex : 21-01-11 στις 10:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01580 seconds with 11 queries