Θέμα: ΝΕΟ ΑQUASCAPE
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #57  
Παλιά 05-01-12, 23:40
Το avatar του χρήστη nicpapa
nicpapa Ο χρήστης nicpapa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Περιοχή: Ρόδος
Μηνύματα: 2.212
Προεπιλογή

Αλεξανδρε έχεις το ελεύθερο , πες ότι θές δεν έχω απολυτως κανένα προβλημα , έγω θέλω να το βελτιωσω και να μάθω απο αυτό ,
μιας και δεν έχω δει κανένα άλλο φυτεμένο εκτος απο τα δικά μου!!!
Οτι έχω κάνει ειναι μέσα απο αυτό το φορουμ ...
Το ενυδρειο ειναι στενο θα το έλεγα μόλις 40 cm βάθος ,γιαυτο είναι και κάπως στριμωγμενα..
Ακριβως αυτό λύπάμαι να αποχωριστώ τα φυτά , αφου να σκεφτείς οτι ειχα στο προηγουμενο aquascape τα κρατάω σε emersed ,
σε δύο γαριδάδικά και ένα στο σπίτι ,, σαν back up γιατί αν θελω αργότερα κάτι αντε να το ξαναβρώ.
Δεν σε βλέπω σαν μάστορα οπως λές, απλά θέλω την γνώμη σου και με βάση αυτα που εχεις κάνει ... γενικά είσαι πολύ πιο μπροστά απο εμένα!!!

Δεν μου αρεσει:
1 ) η ανακατοσούρα , προσπαθω να φτιάξω ομάδες με φυτα, αλλα πολύ απλα θέλω και την γνώμη καποιου αλλου , που να ασχολειται με μποστάνια γιατι ολοι οσοι το εχουν δει δεν λένε κατι ασχημο.

2) οι ριζες , δεν μου αρεσουν , αλλες είχα στο νου μου αλλα που να τις βρώ ειναι μονοπωλειο εδω δυστηχως.

3) οτι δεν έχω χώρο ... για άλλα φυτά .

Μου αρεσουν :

1) Το ζουγκλε, το αγριο το μη περιποιημένο, να βλεπεις πρασινο να χαλαρώνεις... να σου θυμίζει ζουγκλα..

2) Τα ψάράκια μου ...

3) η λακουβα στην μέση που χωριζει το ενυδρείο ...

Δεν μπορώ να σκεφτω κατι άλλο τωρα. Παντως οπως σου είπα εχεις το ελευθερο να πεις ότι θέλεις , δεν παρεξηγω να ξέρεις..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01356 seconds with 11 queries