Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 05-05-11, 23:03
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν του το κοβω λεω μπραβο και αυτη ειναι η διαφορα μας , οτι εγω εχω σκυλους που θελω να δαγκωνουν και να με ακουν παραμενοντας στο 100% τους

και αμα θελω σκυλο που δεν δαγκωνει θα διαλεξω απο μια φυλη που δεν δαγκωνει

και εσυ δεν ξερεις γιατι εχεις σκυλους που ισως δαγκωνουν
αμα δηλαδη το σκυλι ερχετε και στο παιχνιδι πανω σου δαγκωνει το χερι απλα του λες μπραβο και του το τραβας κοντρα ε σαν το παιχνιδι του ενα πραμα εισαι πραγματικα αστειος

μπορεις να απαντισεις και στις αλλες ερωτησεις που εκανα ?????????
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
και επισης διαφερουμε στο οτι καταλαβαινω οτι το κουταβι που δαγκωνει παιζει και αν του δωσω ενα πανακι να δαγκωνει και να παιξουμε θα σταματησει να με δαγκωνει ενω εσυ νομιζεις οτι το ιδιο κουταβι οταν μεγαλωσει θα σε τρωει
ουτε καν διαβαζεις τη γραφω διλαδη εσενα σου αρεσει να ερχετε ο σκυλοσ σου και επιδει θελει να παιξει σε τραβαει απο τα δαχτυλα ας πουμε απο της καλτσες και δε τρεχει τιποτα αυτο εχεισ σκεφτει οτι θα στο κανει και οταν μεγαλοσει γιατι ετσι το εχεισ μαθει ?
εγω δε νομιζω οτι θα με τρωει φιλε μου δεν γινετε αλλοστε ειμαι το αφεντικο του ο εκπεδευτης του ο καλυτερος του φιλος αυτος που θα του ριξω τη μπουφλα αμα κανει καμια μακακια και αυτος που θα τον παρω αγκαλια και θα κοιμηθω μαζι του στο πλατισκαλο
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 05-05-11 στις 23:03 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01392 seconds with 11 queries