Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #89  
Παλιά 21-06-08, 15:44
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kalagio Εμφάνιση μηνυμάτων
Kακο παραδειγμα αποτελεις εσυ και η εμμονη σου.Αναρωτιεμαι ολα οσα ποσταρε και ειδες δε σου αλλαξαν τη γνωμη?Η οικολογικη συνειδηση δε φαινεται ποσταρωντας λινκ αλλα με πραξεις.Αναρωτιεμαι ποιο ειναι το προβλημα σου τελικα.Του το εχεις κανει χαλια το θέμα του ανθρωπου.

ασε να λενε γιωργο...δε πειραζει..ισως ειναι και καλο να ακουγεται και η αλλη γνωμη...τα ψαρακια αποδειχτηκαν ακαταλληλα και συντομα θα επιστραφουν....θα αντικατασταθουν με κουνουποψαρα που λογω μεγεθους κι ευκολης αναπαραγωγης θα κλεισουν το κεφαλαιο "ελληνικο βιοτοπικο"....
αν τωρα πιστευουν αυτοι οτι εσωσαν την ελληνικη πανιδα με τις κινησεις τους ειναι δικαιωμα τους.....
κι επειδη ελαβα και προσωπικα μηνυματα οπου ισχυριζονται οτι παριστανω τον ηρωα της ελληνικης ιχθυοπανιδας....παραθετω οχι το μηνυμα αλλα την απαντηση που εστειλα προς κοινοποιηση ολων...

"
δεν περιμενα τετοια αντιδραση απο σενα...απο το 1ο ποστ ακομη λεω οτι προβληματισμοι για ελληνικο βιοτοπικο υπηρχαν απο καιρο...φυσικα για το γουστο μου!!!....ολα τα υπολοιπα ειπωθηκαν επειδη κατηγορηθηκα οτι εκανα κακο στη φυση και ισχυριζομαι κι επιχειρηματολογω οτι δεν εκανα...
δεν εσωσα τιποτα δεν ειμαι ο σουπερ ηρωας των ελληνικων βιοτοπων....
αλλα και δεν εβλαψα οπως ειπε καποιος "διαβασε να δεις τι κακο εχεις κανει μεχρι τωρα"...
ειμαι απιστευτα απογοητευμενος..."
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01582 seconds with 11 queries