Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 23-08-07, 19:08
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραία, πολύ ωραία για αρχή!!!
Μόλις καλυφθεί το νάιλον και μπουν κι άλλα φυτά θα γίνει πανέμορφη, και όταν μεγαλώσουν τα φυτά θα γίνει ... όνειρο!!!
Το νερό στον καταράκτη βγαίνει από πέτρα ή μου φαίνεται;
Τις κάθετες επιφάνειες πως θα τις καλύψεις; (εκτός από τα φυτά)
lucy πισω απο τις πετρες καθεται το φιλτρο και απο την εξαγωγη φευγει ενα λαστιχο το οποιο περνα μεσα απο τις πετρες με αποτελεσμα να γινεται καταρακτης, πολυ απλο. Τωρα οσο αφορα το λαινερ και για το πως θα το καλυψω....εδω σε θελω καβουρα. Απο μεσα σιγουρα θα μπουν αρκετα φυτα επειδη αυτο μπορει να μην ειναι αρκετο περιμετρικα της λιμνης απ' εξω δηλαδη εχω αγορασει αρκετα φυτα. Ενα ειδος απο αυτα το οποιο ειναι πανεμορφο (ειναι απλα πρασιναδα) το οποιο εχει την ιδιοτητα να απλωνεται, απο ολες τις μεριες και το οποιο δεν ριχνει καθολου το φυλλωμα του, χειμωνα καλοκαιρι, (ετσι μου ειπαν) ειναι το fox tail δηλ η ουρα της αλεπους σε αυτο το φυτο ειδικα επενδυω αρκετα γιατι το εχω δει σε υδροπαρκο και μου αρεσε πολυ! Στην πορεια θα δουμε πως θα πανε τα πραγματα και αναλογα θα πραξω... Τελος να σας ευχαριστησω ολους για τα καλα σας σχολια. Αλλωστε μεσα απο την προσπαθεια του καθενος μας μαθαινουμε ολοι μας ετσι δεν ειναι??
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,18804 seconds with 11 queries