Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 09-09-11, 09:48
Το avatar του χρήστη billxl
billxl Ο χρήστης billxl δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 08-09-2011
Περιοχή: Κηφισιά
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratigos24 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρωτα απο ολα, εγω πετ σοπ λεω και αυτα που πουλανε μονο ψαρια και ενυδρεια αλλα και αυτα που πουλανε ψαρια, ενυδρεια, καναρινια, σκυλια, γατια, χαμστερ, παπαγαλους κλπ κλπ κλπ.

Απο εκει και περα, δεν ηθελα να σε προσβαλω, ουτε υπονοησα ολες αυτες τις λεξεις που βρηκες ωστε να χαρακτηρισεις τον εαυτο σου. Σου ειπα 2 -3 πραγματα που απλα ξερω, και ισα ισα που σου ειπα με ομορφο τροπο, ( κριμα που τα πεταξες στην αποχετευση θα μπορουσες οπως ψαχνεσαι τωρα να δεις τι θα κανεις), ετσι μπορουσες να ψαχτεις και πριν ξεκινησεις το ενυδρειο (χωρις αυτο να πει οτι το καναν ολοι ετσι) και θα μπορουσες να ψαχτεις για το τι να κανεις με τα ψαρακια απο το να τα πεταξεις ασπλαχνα στην αποχετευση. Και αυτα ζωη εχουν και σε forum ζωοφιλων μπηκες και οσο να ναι, Χτυπαει ασχημα. Θα σε συμβουλευα σε περιπτωση που σου αρεσει το χομπυ αυτο να το συνεχισεις και απο εδω και περα ψαχνοντας και διαβαζοντας εδω στο φορουμ και οπου αλλου μπορεις να βρεις πληροφοριες και πανω απο ολα μα πανω απο ολα, να παραδεχεσαι οταν εχεις κανει κατι λαθος και να δεχεσαι την κριτικη.

Και εμενα αν ειχα κανει κατι τετοιο, πχ να πεταξω τα ψαρια πανω στα νευρα μου στην αποχετευση και να εχω νευρα με τον ιδιο μου τον εαυτο υστερα για αυτο που εκανα, αν ερχοταν ενας και μου ελεγε, ε εισαι και πολυ μ...ς, θα στραβωνα αλλα αμεσως θα εβαζα το μυαλο μου να δουλεψει και θα ελεγα, ναι το ξερω εχεις δικιο και θα προσπαθησω να ειμαι σωστοτερος (Οφειλει να μου το πει εκεινος αφου ξερει κατι παραπανω απο εμενα, ειναι καθηκον του). Τι μπορω να κανω τωρα, ωστε να μην πεσω και σε αλλα λαθη...
Ο εκνευρισμός μου οφείλεται στο ότι ως νέο μέλος στο φόρουμ, αφού χαιρέτησα τα μέλη, με έπιασες απ' τα μούτρα κατ' ευθείαν. Δήλωσα εξ' αρχής ότι είμαι νέος και εντελώς άπειρος. Φυσικά και είναι καλοδεχούμενη η κριτική και οι συμβουλές. Εγώ δεν ξεκίνησα το χόμπυ με σκοπό να βασανίζω και να σκωτώνω ψάρια στο ενυδρείο. Έπρεπε να ψάξω και στο internet απ' την αρχή, αλλά δεν το έκανα και στιρίχτηκα στις συμβουλές των πωλητών, εντάξει κρεμάστε με!

Συνεπώς, απ' ότι συμπέρανα, πρέπει να κρατήσω το ενυδρείο για μερικούς μήνες με τα εναπομείναντα 4 balloon και τις γαρίδες. Εκτός και αν πρέπει να τα βγάλω και να τα επιστρέψω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01847 seconds with 11 queries