Θέμα: Νεος
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 31-03-13, 13:55
sotiris.mod Ο χρήστης sotiris.mod δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-01-2012
Περιοχή: Δραμα
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Το φύλο δεν ξεχωρίζει όταν είναι μικρά. Ή βρίσκεις ενήλικα και διαλέγεις ένα αρσενικό + 3/4 θηλυκά από το κάθε είδος ή βάζεις 6-7 μικρά και μεγαλώνοντας αφαιρείς τα επιπλέον αρσενικά.

Κάτι που παρέλειψα πιο πάνω είναι ότι πρέπει να προσπαθήσεις να στήσεις τις στοίβες απο τις πέτρες όσο μπορείς πιο πολύ σε ύψος. Κι αυτό γιατί ενώ το μήκος του ενυδρείου σου είναι οριακό, έχεις αρκετό ύψος
Σ ευχαριστω φιλε μου για τις συμβουλες σου. καποια ψαρακια θα τα παρω απο ενα πετ σοπ εδω στη καλαματα επειδι μου χρωσταει καποια λεφτα. οσο για τις πετρες φιλε μου εχω μαζεψει καποιες απο τι θαλασσα αλλα δεν μου αρεσουν και παρα πολυ. στο χωριο μου ( Αλιστρατη Σερρων ) εχουμε ενα σπηλαιο εχει παρα πολλες και ωραιες πετρες με τρυπες εξω απο το σπηλαιο φυσικα και τωρα το πασχα που θα παω στο χωριο μου θα παω να παρω. χρειαζεται μηπως να τις κολλισω τις πετρες μεταξυ τους? με καποια σιλικονη? θελω να βαλω και ενα background καποιο μπλε θα ελεγα? οταν μου λες 2 χαρεμια mbuna τι εννοεις φιλε μου?σορρυ κιολας αλλα δεν ξερω. τα mbuna ειναι αυτα τα ριγε και τα κιτρινα??
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries