Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #110  
Παλιά 05-02-11, 18:58
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

maikl...τα οραματα σβηνουν το ενα μετα το αλλο.....ειναι η κριση της εποχης και του ανθρωπου...δεν ειναι το 50ευρω....οποτε ας ψαξουμε μεσα μας και οχι στη συνδρομη...

annivas,...ειπες οσα οι αλλοι ΑΓΝΟΟΥΝ...οσοι λενε και διακυρηττουν δεν φροντισαν να μαθουν και πολλα για τη γεννηση του συλλογου...και την πορεια μετεπειτα...τη δημιουργια των φορα κ.τ.λ......οποιος το βλεπει σοβαρα το θεμα...ας διαβασει και 2η και 3η και πολλοστη φορα αυτα που ο annivas εγραψε χωρις προκαταληψη...και ας ρωτησει για περαιτερω λεπτομερειες...(πικαντικες...τσσσςςςς) αν τοσο πολλοι τον ενδιαφερουν.

κυριοι...εσεις που διεκδικειτε.....ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΜΙΑ φορα επιτελους (δεν το κανατε με 30...καντε το τωρα εστω με 50) και διεκδικειστε....ο συλλογος ειναι αναγκασμενος να κανει αυτο που θελει η πλειοψηφια των μελων του. μη τα λετε ομως εξω απο το χορο.....αν το ειχατε κανει ΕΣΤΩ ΜΙΑ φορα....θα ειχατε μονο χασει 30 ευρω μεχρι σημερα....αλλα θα ειχατε την ευκαιρια να κανετε τον ΠΣΦΕ...οπως τον επιθυμειτε..αν θεωρειται οτι τωρα δε σας εκφραζει...
προτιμησατε ομως να μενετε εξω απο την πορτα και να μιλατε....σε ποιον αραγε??
φιλοι....το "ζουμι" ειναι μεσα....και οποιος εχει θεμα με 50 ευρω...να μου το πει να πληρωσω τη συνδρομη του για φετος....ετσι για να εχει κι αλλες "φωνες" ο συλλογος.
μη μου πειτε..."δεν εχουμε αναγκη να μας πληρωσεις τη συνδρομη"...γιατι τοτε δε βρισκω για ποιο λογο δε γραφτηκατε ΜΙΑ φορα ολοι μαζι και να διεκδικησετε οτι κρινετε σωστοτερο κατα τη γνωμη σας.
ειμαι κι εγω εκτος πολης.....θα απαντησω μακροσκελεστερα....και μαλλον για τελευταια φορα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01644 seconds with 11 queries