Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 10-04-11, 19:23
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.441
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Εμενα δε με νοιαζουν οι αγγελιες ... αν αναζητησω κατι θα μπω στις αγγελιες και θα στειλω πμ ... δε βλεπω καποιο προβλημα σε αυτο!

Αυτο που θελω εγω ειναι να μη γεμιζουν σελιδες ολοκληρες στα αδιαβαστα μηνυματα απο αγγελιες! Θα μου πει καποιος ... ρε φιλε πατα το "σημειωσε το φορουμ ως διαβασμενο" και τελειωσε ...
Ετσι ομως θα αφησω τους αλλους μοδερατορες να κανουν ολοι τη δουλεια ... και αυτη δεν ειναι μονο
*να σβησουν οποιες εχουν κλεισει και πιστεψτε με ειναι παρα πολυ δουλεια ... μεχρι να σβησω εγω 2 ο Πανος εχει σβησει 4 ο Κλεοβουλος 7 και μετα ξαναβλεπω και αλλες που θα επρεπε να εχουν σβηστει!
Αλλα και να κανουν
* merge post στα "αδικιολογητα" up που γινονται ...
* να σβησεις "πλαγια" up απο τον ιδιο η απο καποιο φιλο του (ετσι ωστε η αγγελια να εχει τη σειρα που πρεπει - το δικαιο πανω απο ολα!)
* να απαντησεις στο νευριασμενο πμ που θα σου (αν) στειλει που την κλειδωσες η την εσβησες
* να προσεχεις αν ξεφυγει καποια συζητηση απο το ευγενικο (συνηθως αρχιζουν οι παρεξηγησεις με την τιμη)
* να απαντησεις σε πμ που θα λαβεις απο τον δημιουργο της αγγελιας
* να σβησεις (και πολλες φορες να απορεις αν πρεπει η οχι -μη παρεξηγηθει κανενας) τα σπαμ - τη πλακα η και κατι ενδιαφερον να το μεταφερεις σε νεο θεμα ωστε να μη χαθει η αγγελια!
* και αλλα πολλα που αν τα γραψω θα γεμισω ολοκληρη σελιδα!

Δεν δεχομαι να ασχολουμαι με τις αγγελιες και να υπαρχει εστω και ενα θεμα για καποιο ψαρακι που εχει προβλημα η για καποιον που ζηταει απεγνωσμενα καποια απαντηση στο θεμα του ... και για μερες ολοκληρες να μην εχει απαντηθει!

Και στην τελικη καθομαι 1-2 ωρες στο gab και θελω να συζηταω για αυτο που μου αρεσει και οχι να καθομαι να χασομεραω με τις αγγελιες! Συνηθως οταν τελειωσουν ολα τα αστερακια η με παιρνει ο υπνος η δεν εχω διαθεση και κουραγιο να κανω κατι αλλο και απομακρυνομαι ... οπως θα το εχετε δει και απο αλλους συντονιστες ... ειμαι και εγω μελος και εχω δικαιωμα να "χαρω" με τις χαρες των φιλων μου και να "λυπηθω" με τις λυπες τους!

Δεν ειναι υπερβολη ολα αυτα ... σας διαβεβαιω ... ειναι κουραση φανταστειτε τον Χαλβα και τον Γιωργο που το κανουν χρονια μονοι τους ...

Ελπιζω να καταλαβαινετε οτι μονο απερισκεπτη και βιαστικη δεν ειναι αυτη η ενεργεια ... κοιταξτε εδω: http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=40213 ποσες φορες λεγανε το ιδιο πραγμα ...

Αν βαλεις και τα θεματα στο παντως επιστητου που πανω κατω τα ιδια κανεις ... τοτε το gab δεν ειναι πια στα ματια μου ενυδρειακο φορουμ αλλα αγγελιες και ασχετα θεματα περι πολιτικης και οτι μπορει να φανταστει κανεις!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01676 seconds with 11 queries