Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 09-04-11, 19:17
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

γεια σου στρατηγε μου! τα σεβη μου!
συμφωνω κι εγω οτι οι μη ενυδρειακες αγγελιες δεν εχουν θεση εδω...αλλα δε θεωρω οτι απο εκει ξεκινα το κακο. νομιζω οτι αντιπροωπευουν πολυ μικρη μεριδα των αγγελιων γενικοτερα.

η κατανομη τους σε κατηγοριες μου ακουγεται καλη... αλλα επισης το ιδιο και η αδυναμια απαντησης. εφοσον ο πωλητης μπορει να γραψει ξανα....μπορει να προσθεσει πραγματα που ισως ξεχασε να αναφερει και του ερωτηθηκαν με πμ.
με το νεο συστημα και τα ups αποφευγονται που πολλοι ΔΕΝ συμμορφωθηκαν να τηρουν το μηνιαιο χρονικο περιθωριο και το παιζαμε κλεφτες και αστυνομοι..αλλα και πολλα ασχετα, χιουμοριστικα ακομη και κακοβουλα ποστ αποφευγονται.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazyio Εμφάνιση μηνυμάτων
το κυριότερο πρόβλημα του εν λόγο μέτρου (δεν σχολιάζω αν είναι θετική ή αρνητική η αλλαγή, αυτό το γνωρίζουν δικαιωματικά οι συντονιστές) είναι πως με τα ΠΜ δεν μπορεί να γνωρίζει κανείς από τους ενδιαφερόμενους αν τηρείται η σειρά προτεραιότητας με τα ΠΜ
φιλε ιωσα...ποιος ειπε οτι παλια τηρουνταν σειρα προτεραιοτοτητας?? σε μια αγγελια που δινω ενα ψαρι πχ μπορει να απαντησουν 5. δε θα το δωσω στον πρωτο...αλλα σε αυτον που κρινω οτι εχει το καλυτερο περιβαλλον να το φιλοξενησει.
ακομη και για κατι αψυχο αν δω οτι ενδιαφερεται ενας αγνωστος κι ενας φιλος μπορει να προτιμησω να το δωσω στο γνωστο μου που δεν ηξερα οτι εψαχνε αυτο που πουλαω-χαριζω.
οποιος θελει να κρατα σειρα προτεραιοτητας το γραφει στην αγγελια...και επισης το κανει ακομη και με πμ.
αλλα νομιζω οτι οι περισσοτερες αγγελιες ΔΕΝ κρατουσαν σειρα προτεραιοτητας. μπορει πρωτος να απαντησει καποιος απο επαρχια και δευτερος απο αθηνα για μια αθηναικη αγγελια..και ο πωλητης να επιλεξει να το δωσει στον 2ο και οχι στον πρωτο για λιγοτερη ταλαιπωρια. μου ετυχε ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ φορες σαν επαρχιωτης και αν και δε μου αρεσε το δεχομαι αγογγυστα γιατι ειναι δικαιωμα του καθενος.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01565 seconds with 11 queries