Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 04-07-17, 23:34
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Δηλαδή κάνατε κάποιοι έναν άνθρωπο που είχε την διάθεση να μοιραστεί μια εμπειρία και να διορθώσει τυχόν λάθη να μετανιώσει που έγραψε και κάποιοι αυτό το κάνουν συστηματικά όπως το έκαναν και σε εμένα όταν ξεκινούσα με το ενυδρείο και έψαχνα για βοήθεια.
Δεν θα ξεχάσω τον Κλεόβουλο πως μου μίλησε όμορφα για ένα βιντεάκι που ανέβασα και μου επισήμανε κάποια λάθη με όμορφο τρόπο και τον ευχαριστώ γι' αυτό.
Και θα σε παρακαλέσω εκφράσεις τύπου λες την γνώμη σου και τέλος...Στα φιλαράκια σου.[/QUOTE]

Το οτι το ειπε σαν παράπονο, δεν σημαίνει οτι μετάνιωσε για την πράξη του,αυτο εσυ το συνέχισες!
Το θεμα ειναι οτι βγάζεις πικρία και απωθημένα με βάση την συνέχεια των συμφραζόμενων σου!
Το να λες οτι δεν σε βοήθησαν ορισμένοι στο ξεκίνημα σου, καλύτερο και πιο τίμιο θα ήταν να τους κατονομάσεις, οπως και το τι κακό σου έκαναν σαν όντας τότε αρχάριος!
Κάποιοι άνθρωποι εδω μεσα οπως ο Τάκης στην προκειμένη περίπτωση, έχουν δωσει τα διαπιστευτήρια τους και έχουν βοηθήσει αμέτρητα μέλη, ετσι ώστε να μπορούν να απολαμβάνουν ενα σωστο ενυδρείο!
Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει!
 
Page generated in 0,01519 seconds with 11 queries