Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 04-07-17, 23:24
Το avatar του χρήστη Demetra
Demetra Ο χρήστης Demetra δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2015
Περιοχή: Άνω Λιόσια
Μηνύματα: 139
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από A.P Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο φίλος μας fotisamor είπε σε κάποιο σημείο:
Στην αυλή του γείτονα είχαν μαζευτεί με σκουπόξυλα να την εξολοθρεύσουν .Πήγαμε με μία απόχη την πιάσαμε κ την δώσαμε , όχι πουλήσαμε , στο petshop . Μοιράστηκα την εμπειρία μαζί σας και κατάλαβα το λάθος μου .
Δηλαδή κάνατε κάποιοι έναν άνθρωπο που είχε την διάθεση να μοιραστεί μια εμπειρία και να διορθώσει τυχόν λάθη να μετανιώσει που έγραψε και κάποιοι αυτό το κάνουν συστηματικά όπως το έκαναν και σε εμένα όταν ξεκινούσα με το ενυδρείο και έψαχνα για βοήθεια.
Δεν θα ξεχάσω τον Κλεόβουλο πως μου μίλησε όμορφα για ένα βιντεάκι που ανέβασα και μου επισήμανε κάποια λάθη με όμορφο τρόπο και τον ευχαριστώ γι' αυτό.
Και θα σε παρακαλέσω εκφράσεις τύπου λες την γνώμη σου και τέλος...Στα φιλαράκια σου.
Αν μερικοί δεν αντέχουν την κριτική τότε ίσως είναι καλύτερο για τους ίδιους να μην γράφουν στο ίντερνετ αν ο "φίλος μας" fotisamor είχε την διάθεση να διορθώσει το λάθος του θα είχε πάει αν όχι την ίδια μέρα την επόμενη πίσω στο πετ σοπ να πάρει πίσω την σαύρα και να την ελευθερώσει οπός όφειλε να κάνει από την αρχή πράγμα το οποίο προφανώς δεν έκανε και πιθανότατα η σαύρα αυτή την στιγμή να βρίσκεται σε ένα κλουβί στα χέρια κάποιου αδαή. Γνώμη μου. Και το λάθος δεν είναι μόνο δικό του αλλά και του πετσοπά ο οποίος είτε από αφέλεια είτε λόγω κερδοσκοπίας δέχτηκε να κρατήσει ένα "άγριο" ζώο το οποίο και πολύ πιθανόν θα μπορούσε να μεταφέρει ένα σορό ασθενείς στα υπόλοιπα. Τέλος δεν θυμάμαι να τον κατηγορησε κάνεις που δεν άφησε τον γείτονα να την σκοτώσει.
__________________
Demetra
 
Page generated in 0,01709 seconds with 11 queries