Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #83  
Παλιά 29-07-10, 23:31
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν μπορω να βοηθησω με την φωτογραφιση, ειδοποιησε με.
Εννοείτε Αλεξ δεν την γλυτώνεις… την πρώτη φορά δεν τα καταφέραμε γιατί δεν το είχα προετοιμάσει τώρα όμως θα σε περιμένει έτοιμο για φωτογράφηση σε ευχαριστώ πολύ…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν βγαλεις εσυ φωτογραφιες την συγκεκριμενη ζουγκλα του Αντωνη(οπως και καποιοι αλλοι εδω μεσα) θα μπορουν ανετα να χρησιμοποιηθουν σαν σκηνικο κινηματογραφικης ταινιας(τουλαχιστον οι φωτογραφιες του Αντωνη αυτο μου θυμισαν)
Ευχαριστώ Γιάννη για τα καλά σου λόγια είμαι σίγουρος πως ο Αλεξ θα βγάλει καταπληκτικές photo και το viv. θα δείξει την πραγματική του ομορφιά... επίσης είμαι σίγουρος πως πρωταγωνιστής στην ταινία θα ήθελε να είναι ο Γιωργακης (georgarask) αλλά χωρίς καταρράκτη ..το βλέπω δύσκολο να δεχτεί....




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Τέλειο είναι!!! Συγχαρητήρια!!!
Να σε καλά Γιώργη εύχομαι να γίνει έτσι και ακόμα πιο όμορφο και το άλλο…όποτε είσαι έτοιμος μου λες…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντε με το καλο Αντωνη να το στησεις!!!

Μη ξεχνας τη φτερη που σε περιμενει!!
Ευχαριστώ Γιωργάκη

Ουπς…Να σου πώ κάτι που έκανα… πέρναγα τελείως τυχαία από ένα φυτώριο και μυρίστηκα ότι έχει ….δεν κρατήθηκα…. μπήκα και πήρα μια ίδια φτέρη…. Ευχαριστώ πάντως Γιωργάκη.... με τόσα φυτά έχω γίνει λαγωνικό δεν τα βλέπω τα μυρίζομαι
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries