Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 28-03-11, 15:03
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zapatas Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον ακου να δεις τι γινεται...
ο αρσενικος αυτη την στιγμη στρεσαρετε πιο πολυ απο τις 3 μονομαχινες και κανει (λογικα) ολη την ωρα επιδηξη στις θηλυκιες ωστε να διαλεξη νυφη...
απο την αλλη οι θυληκες μεταξυ τους συναγονιζονται για το πια θα διαλεξει ο αρσενικος "αφεντης".... γενικα δλδ αυτη την στιγμη στο ενυδρειο σου επικρατει ενα χαος απο τις συμπεριφορες των ψαριων σου....και ΑΝ ακομα δεν εχουνε αρχισει τα αιματα, ανεμεναι.....θα αρχισουν και τα αποτελεσματα θα ειναι θλιβερα!
εχε το νου σου απλα,δεν θελω να σε τρομοκρατησω
-------------------------
μπορει ναχεις και δικιο δεν ξερω.ελπιζω βεβαια να κανεις λαθος,αλλα θα δειξειδεν τον βλεπω και πολυ επιθετικο ομως σε γενικες γραμμες και με βαση αυτο το γεγονος προχωρησα κιεβαλα και θηλυκα και γαριδες.ο γονος της γαριδας ειναι ενα θεμα που σκεφτομαι,αλλα εχω φυτα μεσα και κρυψωνες οποτε ελπιζω να μην εχουνε προβλημα.οι εγγεριες που εχω εχουνε μεγαλωσει και φτανουνε σχεδον μεχρι την επιφανεια.-ασχετο-πολυ φοβερο φυτο αυτο πολυ το γουσταρωσημερα εβαλα και δυο μπαλιτσες αλγης μεσα και ταμπλετες seachem flourish.απτην αλλη αν προσθεσω γαριδες και συμπεριφερονται οπως αυτες οι δυο που εχω τωρα αμφιβαλω οτι θα δω γεννα.οποτε λυνεται το προβλημα με το γοννο.απτην αλλη παλι
αν δε δω γεννα παει να πει οτι κατι τρεχει και ειναι κριμα να τις ταλαιπωρω.πολυ μπερδεμα η υποθεση!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01603 seconds with 11 queries