Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 27-02-15, 16:12
Το avatar του χρήστη nkmyrtos
nkmyrtos Ο χρήστης nkmyrtos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Τακη το εχω δει και εγω απλα εγω προτιμω συσκευες που είναι μικρες και μπορουν να μπουν μεσα στο καπακι του ενυδρείου και όχι εξωτερικα πανω σε πριζα, για αυτό αν δεις και το πρωτο link που εδωσα είναι πανω στην ιδια λογικη...αλλα αυτό που μου εκανε εντυπωση στο δευτερο που ανεβασα είναι αυτή η παραγραφος Program Timer(On/Off Time) & Dimmers to Increase/Decrease intensity from 0-100% over 24hr periods και επειδή εχω λαμπες τ5 πανω σε dim ballast λεω μηπως κανει και τη δουλεια για ανατολη/δυση. Απλα επειδή οι γνωσεις μου περι ηλεκτρονικα/ηλεκτρολογικα είναι ανύπαρκτες περιμενω από τους πιο εμπειρους να απαντησουν. Οσο για την τιμη του αυτή πιστευω ότι μπορει να μειωθεί αρκετα καθως και τα μεταφορικα εφόσον δουμε καταρχήν ότι μας κανει κατι τετοιο και δευτερον ότι υπαρχουν συμμετοχες για να μπουμε στη διαδικασια παραγγελιας. Επισης οποιος εχει βρει/δει/ξερει κατι αντιστοιχο μπορει απλα να μας το παρουσιασει μηπως και βγαλουμε καμια ακρη!!
-------------------------
Ακομα ένα από κινεζο http://www.ebay.com/itm/New-DC12-24V...item20f21ffc86
__________________
Για να φτάσεις στο φως, πρέπει όχι να αποφεύγεις το σκοτάδι, αλλά να περνάς από μέσα του

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nkmyrtos : 27-02-15 στις 16:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,05696 seconds with 11 queries