Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 30-05-07, 23:38
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή ελευθερια της αποψης,και της σκεψης μου.....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dim Εμφάνιση μηνυμάτων
κλάζ σόρρυ αλλα σε θυμάμαι να κάνεις χαβαλέ και γελάμε στην παρέα. δεν μπορώ να ακούω ότι είσαι επαγγελματίας τώρα και τέτοια. το οτι ασχολήθηκες επαγγελματικά τι σημαίνει ότι θα χαλάσουμε τις σχέσεις μας και τον χαβαλέ μας.? σου χαλάει κανένας την επαγγελματική σου δραστηριότητα.? δεν νομίζω.
.
δεν εβαλα ποτε μου μπροστα τη λεζαντα,ο χομπισταρας,που εγινε και καλα επαγγελματιας,και σηκωσε τη μυτουλα,η καβαλησε κανα μπαμπου καλαμι...φιλε και συναδελφε στη τρελλα δημητρη
εξαλλου ας μην τρελλαθουμε..υπαλληλος σε πετ -σοπ ειμαι(και αγνωστο το μεχρι ποτε...),και ανεργος ημουν για πολλους μηνες μαζι με προβληματα υγειας....ετυχε κι βρηκα αυτη τη δουλεια,δοξα το θεω,και........οριστε...!!
αν τυχαινε και με συναντουσες ολον αυτο τον καιρο θα εβλεπες οτι δεν επαψα να χανω το χιουμορ μου(παρολα μου τα προβληματα),και μαλιστα το αυξησα κιολας....
για το αν χαλαει καποιος τα επαγγελματικα μου(επαναλαμβανω οτι δεν ειμαι επαγγελματιας,υπαλληλος ειμαι....αν μιλας για τον κωστη(αζορες)γιατι αυτος ειναι επαγγελματιας...!!,μπορει να σου μιλησει ο ιδιος..!!!)και σαφως κατι τετοιο δεν ισχυει....
για να μην ξεφευγω απο το θεμα λοιπον,ολο αυτο το διαστημα,τα πιο θετικα μυνηματα,με ντομπρα και σταθερα μυνηματα για τον συλλογο μας(εδω στη β.ελλαδα) τα ελαβα απο τον γιωργο τον λινκμαν,που προσπαθησε να μεινει ουδετερος απο ολους και ολα....
κατι τετοιο προσπαθησα να κανω και εγω,αλλα για αλλη μια φορα ματαια..(ξαφνικα εγινα μαυρο προβατο,ηρθα σχεδον κουτσαινοντας λιγες μερες πριν εγχειριστω,και απο τους παρευρισκομενους στο περιπτερο του συλλογου,στη ζωοφιλια,μονο οι 2 μακρινοι επισκεπτες με χαιρετησαν εγκαρδια και μιλησαμε για λιγο σε πολυ ζεστους και φιλικους τονους...
και μιλαω για τον αννιβα,και τον τολη..!!!
οι ''δικοι μου''..????ΠΟΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ...???ξυνισμενες φατσες ειδα,γριματσες του στυλ,''εσυ τωρα τι ηρθες να κανεις εδω....???....για να μη μιλησω για τον ''πρωην'' κολλητο μου τον γεωγραφικο μας αντιπροσωπο,τον κατα τα αλλα φιλο θοδωρη,που διασταυρωθηκαν πανω απο 5 φορες τα ματια μας,και τις 5 φορες κοιταξε αλλου αγνοοντας με........οταν λοιπον το παιρνεις το μυνημα οτι εισαι ανεπιθυμητος,γιατι εισαι φιλαρακι του λασαλ(στην γνωστη ιστορια)αρα,σων και καλα ανηκεις αλλου.....που αλλου... ΑΝΗΚΩ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ....???ΠΟΥ...???? ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ...?????
ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ..??? ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Η ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...???
για τι λοιπον για ολα να φταιει ο κλαζ..???? ο κλαζ αυτο,ο κλαζ το αλλο.....δεν το εχω καταλαβει,ακομη προσπαθω......
και κλεινω λεγοντας,οτι μπορει για αλλη μια φορα τον τελευταιο καιρο να απεχω απο τα κοινα και τις συγκεντρωσεις,αλλα στελνω ακομη ενα νεο μελος για εγγραφη στην επομενη συναντηση.....ετσι απαντω σε αυτους που συνεχιζουν να με εχουν στο κεντρο του κυκλωνα.....
αποφασισα με βαρια καρδια να ριξω μαυρη πετρα πισω μου ,οσο αφορα τα κοινα του συλλογου,και να επικεντρωθω μονο στη δουλιτσα μου,και στην ιντερνετικη βοηθεια αρχαριων χομπιστων,αλλα (και στην ευρεση νεων μελών για το συλλογο)....απλα αυτο και τιποτε αλλο....
λυπαμαι που το τελευταιο διαστημα,επαψα να κανω τον διασκεδαστη,και τον γελωτοποιο μεσα στο ''επι επιστητου'',αλλα ο χρονος μου ειναι πολυτιμος.....
αν τυχει παντως(πρωτα ο θεος..!!)και βρεθουμε,να εχεις και δευτερο εσωρουχο μαζι σου,δημητρη μου...σιγουρα μετα απο τοσο γελιο που θα ριξουμε δεν θα παει χαμενο.......
υγ.αν τελικα γινει η εκδρομη,να περασετε καλα,και ευχομαι να μην γινει οπως στον χαιλαντερ....''ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ.....΄''
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tolis : 30-05-07 στις 23:59
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01993 seconds with 11 queries