Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 29-05-07, 16:15
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Smile πολυ απλα ,η δικη μου θεση......

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikenuke Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εδω θα βαλω παραδειγμα εσενα Κωστα, και θελω να τονισω οτι δεν ειναι προσωπικη επιθεση, κανεις την παρατηρηση-διαπιστωση πως ισως προκειται για λαθος στιγμη, λογω σχολειων, αλλα δεν αναφερεις τι προτιθεσαι να κανεις, θα συμμετεχεις ναι ή οχι? και αν οχι για ποιο λογο?γιατι παιδια που να πηγαινουν σχολειο δεν εχεις, αλλα δε μας λες τους λογους για τους οποιους απο οτι καταλαβαινουμε δεν θα ερθεις.
μα το προβλημα μιχαλη μου,δεν επικεντρωνεται σε εναν και μονο ανθρωπο(στην περιπτωση μας, εμενα..),εχει να κανει προφανως με κατι αλλο...να το πω δυσαρεσκεια..?να το πω προβληματισμο..? να το πω πιο απλα αποχη...?
εαν παρουμε παραδειγμα την εκθεση βιβλιου,που θεωρω οτι εδωσε τα δειγματα γραφης της(τουλαχιστο απο το αναλογο ποστ,καταλαβαμε οτι κατι δεν παει πολυ καλα... ),το μυνημα προφανως απο τα μελη και μη του κβε εδω πανω ισως δοθηκε....
πρεπει να υπαρξει προβληματισμος,και να βρεθουν τα αιτια που ηρθανε τα πραγματα οπως ηρθανε...
εγω για τους δικους μου λογους,προτιμησα να μην παρεβρεθω,ουτε να δηλωσω συμμετοχη στην εκδρομη,αφου λιγο η πολυ ειναι γνωστη η μερικη μου αποχη απο τα κοινα του συλλογου,και η μη ανανεωση της συνδρομης μου.και αυτο γιατι αναμενω τις εξελιξεις και τις εκλογες στο συλλογο...
αρα,φτανω στο συμπερασμα και λεω οτι ενας μη μελος του κβε και κατ'επεκταση του συλλογου,πως μπορει να επηρεασει την εκβαση της εκδρομης η καποιας αλλης δραστηριοτητας...???
*θελω να πιστευω οτι θα υπαρξει αλλαγη του σκηνικου,και οτι θα γινουμε ξανα μια ευτυχισμενη παρεα οπως ισχυριστηκε ο κατα τα αλλα συμπαθης σωκρατης....ΜΑΚΑΡΙ.
ΥΓ.ενας βασικος λογος τωρα που ανηκω στους επαγγελματιες του χωρου ειναι οτι λογω εργασιας και μαλιστα ωραριου καταστηματων,προτιμω πλεον να μοιραζομαι την μοναδικη μερα,που ειναι η κυριακη με την οικογενεια μου,και αποφευγω οσο μπορω να μιλαω για ψαρια η για ενυδρεια,αυτην τη μερα.....πραγμα που κανω συνεχως και ακαταπαυστα ολες τις υπολοιπες μερες,και μερα-νυχτα.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01599 seconds with 11 queries