Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 17-10-05, 13:36
Artemis Ο χρήστης Artemis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-04-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

Εχουμε και λέμε.Το ενυδρείο το διακόσμησα με λευκό χαλίκι και ενα αποξηραμένο φυτό.Στα μελλοντικά μου σχέδια είναι να φυτέψω αληθινά φυτά μέσα,τους επόμενους μήνες.Το ενυδρείο εχει ενσωματωμένο εσωτερικο φίλτρο της echeim.Η θερμοκρασία του νερού είναι στους 25 βαθμούς,όμως σήμερα αγόρασα και έναν θερμοστάτη για τα κρύα του χειμώνα.
Ο μονομάχος είναι κόκκινος στο σώμα με μωβ ουρά και πτερύγια.Είδος δεν γνωρίζω,ελπίζω να με διαφωτίσει κάποιος από εδώ.Οσον αφορά το αν τα οσκαρ αγχώνουν η όχι τον μονομάχο,θα έλεγα οχι γιατί δεν δείχνει τέτοια σημάδια.Απλά τα οσκαρ,που είναι όντως ψάρια με ειδικά χαρακτηριστικά,την πρώτη μέρα εντόπισαν την αλλαγή στο δωμάτιο και αντέδρασαν....(εδώ αντιδρούν με το αν ανάβουμε ολα τα φώτα στο σαλόνι κλπ...,πόσο μάλλον με ενα καινούριο ενυδρείο).Τέλος πάντων,ετσι κι αλλοιώς,τα ενυδρεία πλέον εχουν μια απόσταση περίπου μισού μέτρου μεταξύ τους.
Οσον αφορά το όνομα,εγώ το θεωρώ πολύ τρυφερό,καθότι είμαι λάτρης της βαμπιρικής λογοτεχνίας.Εξάλλου ο Δράκουλας,υπήρξε ενας απο τους μεγαλύτερους ηρωες της Ρουμανίας κατά των Τούρκων....
Ελπίζω τις επόμενες ημέρες να σας δείξω και φωτογραφίες του νεου μας φίλου....
Artemis
__________________
χρυσοψαρομανής
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01294 seconds with 11 queries