Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #81  
Παλιά 27-10-06, 23:22
Το avatar του χρήστη SOCRATIS
SOCRATIS Ο χρήστης SOCRATIS δεν είναι συνδεδεμένος
Goldfish Moderator
 
Εγγραφή: 24-11-2004
Περιοχή: ΒΕΡΟΙΑ
Μηνύματα: 781
Προεπιλογή

Όλο αυτό τον καιρό ,ακούω όλα αυτά τα κολακευτικά σας λόγια προς το πρόσωπο μου και σας ευχαριστώ πολύ. Αλλά επιτρέψτε μου να πω ,πως δεν νομίζω να έκανα κάτι παραπάνω από αυτό που κάνετε-νουμε καθημερινά.
Και μην νομίζετε ότι το λέω με δόση μετριοπάθειας ,το εννοώ.
Όλοι θα κάνατε το ίδιο .Όλοι προσπαθούμε να δώσουμε το καλύτερο για τα ψάρια μας .Όλοι θα θέλαμε
να βρίσκαμε πάντα το σωστό φάρμακο στην κατάλληλη στιγμή για να βοηθήσουμε ένα άρρωστο ψάρι. .
Όλοι θα λυπόμασταν στον χαμό του.
Την περίπτωση μου μάλλον θα την χαρακτήριζα ως ασυνήθιστη και «εντυπωσιακή».

Τα μπράβο το λέω και θα το ξαναπώ ανήκουν στον κ. Αγγελίδη και τους συνεργάτες του.
Από την πρώτη στιγμή της επικοινωνίας μου μαζί του ήταν θετικός ,ενδιαφέρθηκε αμέσως ,με
προσκάλεσε στο σπίτι του για να εξετάσει τον blackberry, πάντα διαθέσιμος και δεκτικός σε
οποιαδήποτε ερώτηση μου ή «εξυπνάδα» μου .

Όσο αφορά για την συγκεκριμένη επέμβαση, αποδείξανε ότι δεν υστερούνε απέναντι στους
ξένους συναδέλφους τους ,που για αυτούς ανάλογες επεμβάσεις είναι ρουτίνα .Και αν αναλογιστούμε
το μέγεθος των ψαριών στις 2-3 χειρουργικές επεμβάσεις στα links που έδωσε ο “george” παραπάνω ,
που καμιά σχέση δεν έχουν με αυτό του blackberry τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν έχουν
να ζηλέψουνε και τίποτε .
Το πώς έγινε η αφαίρεση του λίπους στον blackberry, με μήκος σώματος μόνο 4,2 εκατοστά ,χωρίς
να υποστεί καμμία βλάβη, ακόμη και για μένα που ήμουνα παρών, είναι άξιο απορίας ,θαυμασμού
και επιτρέψτε μου να πω και συγκίνησης .
__________________
"Πάντα οὖν ὅσα ἂν θέλητε ἵνα ποιῶσιν ὑμῖν οἱ ἄνθρωποι,οὕτω καὶ ὑμεῖς ποιεῖτε αὐτοῖς"
(Ματθ., ζ΄, 12)

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02399 seconds with 11 queries