Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 31-12-05, 23:33
Το avatar του χρήστη dim
dim Ο χρήστης dim δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-06-2004
Περιοχή: θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 375
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην dim
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mariel
μια χαρα φαινονται τα μικρα και καλα-καλα ταισμενα.τι ηλικια εχουνε?
εχεις μαθει τι γονιδια εχει αυτη η γραμμη?π.χ. το ανοιχτοχρωμο θα μπορουσε να γινει yellow η opaque white.
Μαριέλ να σου πώ την αλήθεια δεν θυμάμαι πότε ακριβώς έγινε το συμβάν, δεν κράτησα πρακτικά αλλα απο το μύν. μου το αρχικό αν μετρήσω τις μέρες είναι περίπου 1 μηνός και 7 ημερών.
έχει 3 περίπου (έχει πολύ java moss και δεν μπορώ να τα μετρήσω) άσπρα αλλα το ένα είναι κάτασπρο τα άλλα φαίνεται να έχουν και άλλα χρώμματα. το ένα μάλλον θα μας βγεί opaque white.! θα δούμε.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Maverick
Πολύ ωραία τα μικρά σου... καλή συνέχεια Είχα κι εγώ αρκετά ανοιχτόχρωμα μικρά (προς το κίτρινο) στην τελευταία γέννα και δεν μπορώ να καταλάβω από πού ξεφύτωσαν....
έλα ντέ.!! αυτό θα μπορούσε να μας το εξηγήσει η Μάριελ που γνωρίζει απο γονίδια.! για τους ανθρώπους έχω ακούσει ότι κρατάνε 6 γεννιές... τώρα αλήθεια ψέμματα...
το πρόβλημα είναι ότι έχω πρόβλημα χώρου. μάλλον θα πρέπει είτε να ασχοληθώ με ένα είδος μονομάχων γιατί προσπαθώ να έχω απο όλα και δεν έχω που να τα βάλω. αυτήν την στιγμή έχω 16 ενήλικα και απο την γέννα καμιά 15αριά που θα θελήσουν σπίτι αύριο μεθαύριο και κάτι πρέπει να κάνω. απο αυτά που έχω τα 8 είναι αρσενικά. καταλαβαίνεται τώρα ότι γεμίσει το δωμάτιο γυάλες, βάζα και ενυδρεία.. σκέφτομαι να κάνω ραφάκια με μπετόσπιτα και να τα βάλω στον τοίχο και να κάνω κάποιο σύστημα για να κάνω εύκολα αλλαγές νερού, θα δούμε θέλει σκέψη .
ρίχτε καμιά ιδέα εσείς που ασχολήστε και με τα ξένα φόρουμ αν ακούσετε ή δείτε καμιά καλή κατασκευή.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02263 seconds with 11 queries