Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #76  
Παλιά 21-06-10, 19:18
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Ρε Γιαννο ποτε σου εχω πει οτι το bottom drain μπουκωνει?????

Γιαννο η θα μας τρελλανεις η εδω υπαρχει προβλημα αντιληψης!!!!!!!!!!!!!!!
Σου ειπα τι εχω διαβασει σε ξενο φορουμ που οντως καποιος ειχε προβλημα με το drain επειδη ο ανθρωπος εβαλε λαθος σωληνες!!!!!!!!!

Αν μπουν τα σωστα υλικα πως θα υπαρξει προβλημα βρε?????

Για τα watt εχεις δικιο ξεχασα την αεραντλια....απο 120 ας πουμε, παμε στα 180 watt...Που ειναι το προβλημα????

Οσο για την αντλια που λες...νομιζω οτι σε πηραν χαμπαρι και σε κοροιδευουν

Εσυ απλα καθεσαι και ακους τον καθε τυχαιο που δεν εχει ιδεα απο λιμνες και ερχεσαι και τα λες εδω και περιμενεις καποιοι που ειναι διαβασμενοι να συμφωνησουν μαζι σου!!

Ακομα και το διαδικτυο εχει ακουσει απο σενα........ελεος ρε Γιαννο....ελεος

Σχετικα με το κοι που λες δεν ηταν αρωστο αλλα εγκυος.......απλα τωρα που καθαρισε η λιμνη και βλεπω καθαρα, βλεπω πολυ κυνηγητο....
Μιας και αναφερες αυτο το γεγονος αληθεια η βυθιζομενη αντλια που εβαλες τις προαλλες για να σου............(δεν καταλαβα καλα γιατι την εβαλες θυμησε μου) με αποτελεσμα να σου ρουφηξη ενα ψαρι και να μεινει κολλημενο αρκετη ωρα φανταζομαι πανω στην αντλια πως παει???? Αν και φανηκε να μην επαθε κατι αλλα ρωτω ετσι απο περιεργεια.
Απλα θυμισε μου, για πιο λογο εβαλες την αντλια????

ΧΕ...χε..χε..σιγα..σιγα Γιαννο, σιγα.. σιγα και θα ερθεις στην πραγματικοτητα...........ευχομαι μονο να μην ειναι αργα..........
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannossavva Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετά από 1 ½ ώρα τηλεφωνικής επικοινωνίας με τον Ρόνη αποφάσισα ότι δεν θα εμπλακώ ξανά σε όποιο δίποτε θέμα. Το πολύ πολύ να ανεβάζω που και πού φωτογραφίες στο δικό μου θέμα. Είναι πολύ κρίμα τελικά να χαλιόμαστε για το ότι δίποτε εδώ. Ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείτε. Δεν έχω καμιά διάθεση να χάσω το καφεδάκι και τις μπύρες μου με τους φίλους μου δίπλα από την λίμνη.
Απολογούμαι αν είπα και κάτι παραπάνω.


Βασίλη αν πρόσεξες είπα ότι θα το κάνω το βίντεο. Θα σου το στείλω με εμαιλ και αν θες το ανεβάζεις εσύ.
Και γιατι ρε Γιαννο να μην ξανα εμπλακεις????? Επειδη εισαι (χωρις παρεξηγηση) αδιαβαστος????

Γιαννο ξυπνα!!!!!!!!
Πεντε πληκτρα να πατησεις μπαινεις σε οσα φορουμ για κοι θελεις.....
Εκτος αν μπηκες και ηρθες αντιμετωπος με την πραγματικοτητα οποταν αν συνεβη αυτο και επιμενεις στις αποψεις σου τοτε μιλαμε για εγκλημα!!!!!!!!

Γιαννο τα κοι σου υποφερουν ειτε το καταλαβαινεις αυτο ειτε οχι....
Εχουν μεινει νανοι, και οχι μονο αυτο.....που ξανα ακουστηκε με το που πλησιαζεις μια λιμνη με κοι ισως το πιο κοινωνικο ειδος,με το που σε βλεπουν να φευγουν σαν σφαιρες....φουλ στρεσαρισμενα δηλαδη. Αν σε ενδιαφερουν περισσοτερο τα λαχανα.τα σελλινα, ο μαιντανος και αλλα χορτα που ομολογουμενος δειχνουν ωραια μεσα στην λιμνη σου, αστα.....τα κοι ομως δεν σου φταινε σε τιποτα γιατι και να θελεις να δωσεις το κατι παραπανω...π.χ να αερισεις την λιμνη οπως ειναι τωρα με ολα αυτα τα χορτα...δεν θα μπορεις γιατι ειδικα τα νουφαρα......εχετε για βρυσουλλες

Ολα αυτα δεν τα λεω απο κακια αλλα αντιθετως.....

Νομιζω το ξανα ειπα.......μπες σε ενα ξενο φορουμ παρουσιασε την λιμνη σου, οχι για την αισθητικη, αλλα για τον εξοπλισμο που εχεις σε σχεσει παντα με το ειδος και τον αριθμο των ψαριων που εχεις.......
Τον τροπο που φιλτραρεις, την απλη υπερχιληση και τον τροπο αερισμου της λιμνης.
Και τα σχολια που θα παρεις θα θελαμε να τα δουμε και εδω....

Τι λες μπορεις να το κανεις αυτο???????
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 21-06-10 στις 19:18 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01935 seconds with 11 queries