Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 29-06-11, 15:46
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από faceck Εμφάνιση μηνυμάτων
απο waterinn πηρα το complete plus που εχει μεσα τα παντα 120 euro και 60 ευρω δωροεπιταγη που πηρα διαφορα...
Eτσι μαλιστα. Μπραβο, σωστη επιλογη. Και εγω ετσι θα το επαιρνα το 60αρι complete plus απο εκει στα 152 ευρω και αλλα 75 δωροεπιταγη. Ετσι συμφερει να παρεις dennerle.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από faceck Εμφάνιση μηνυμάτων
πηρα και το 30 λιτρο σημερα...ξεκιναω να γεμιζω με νερο...καθε ποτε να κανω αλλαγες? και γενικα τι θα πρεπει να προσεξω? να βαλω τα φυτα απο σημερα? η να περιμενω καμια βδομαδα?
Φυτα μπορεις να βαλεις κανονικα απο την πρωτη μερα και καλυτερα θα ηταν πριν μπει το νερο μεσα ή να εβαζες λιγο νερο ουτε καν στη μεση, να φυτευες στη συνεχεια και μετα να συμπληρωνες το υπολοιπο νερο. Με γεματο το ενυδρειο γινεται πιο δυσκολο το φυτεμα μιας και υπαρχει περισσοτερη ανωση. Να παρεις και μια τσιμπιδα καποια στιγμη που ειναι για να φυτευεις. Εμενα μου ελυσε τα χερια. Τωρα το στρωνεις? Οι γαριδες αν δεν κανω λαθος ειναι πιο ευαισθητες απο τα ψαρια, θελουν πολυ περισσοτερη ωρα προσαρμογης για να μπουνε στο ενυδρειο και αν δεν κανω λαθος παλι, πρεπει να μπαινουν σε ενδρειο σχετικα ωριμο, δηλαδη στρωμενο και να λειτουργει για 2-3 μηνες. Αν εχω λαθος ας με διορθωσει καποιος

Για τσιμπηδα αμα θες, μπορω να παρω τηλεφωνο στο μαγαζι απο οπου την πηρα εγω, εδω στο Παγκρατι, να δω αν εφερε γιατι του ειχα παρει την τελευταια και αν εφερε να παμε μαζι να παρεις στα 10 ευρω ειναι της εταιριας hobby. Ηταν οτι πιο φθηνο, αφου αλλου που ειχα κοιταξει, ιδια τσιμπηδα εκανε 20 ευρω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stratigos24 : 29-06-11 στις 15:46 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01602 seconds with 11 queries