Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 18-06-10, 13:01
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Σκουρο υφασμα, γυρω σου και ο ηλιος καθετα πανω απο το vivarium ισως μειωσει τις αντανακλασεις.
Οκ Αλεξ, θα το δοκιμάσω ευχαριστώ…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο, αλλά μη ξεχνάς έχεις να ετοιμάσεις και αυτό που θα σου δώσω, σε λίγο
Αυτό που έφτιαξα τώρα Γιώργο είναι εξωτερικού χώρου δεν μετράει ….αυτό που θα μου δώσεις θα γίνει αρχοντικό εντός σπιτιού…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από prospathw Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντωνη ξεχασα να σου πω μην βαλεις κισσο γιατι εχει και υγρασια αν βαλεις και κισσο θα βγαζεις ποντικακια απο μεσα
Το τελευταίο που θα ήθελα να δώ είναι κανένας ποντίκαρος εκει μέσα έχω δει να βγαίνουν τα απίστευτα…. δεν θα βάλω τρομερή ποσότητα μεσα φίλε μου ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
ΣΚΑΩ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΥ!!! Τι όμορφες ιδέες είναι αυτές! Τι όμορφες δημιουργίες! Φτιάχνετε εσείς τουλάχιστον να βλέπω, γιατί έτσι όπως πάνε τα πράγματα ... δεν θα έχω χρόνο για τίποτα εκτός από δουλειά!
πες τώρα ότι τα ποντίκια αγαπάνε τον κισσό! θα πάω να ξεριζώνω δηλαδή;
Να σαι καλά αγαπητή lucy πάντα υπάρχει χρόνος για ένα viv τέτοιου τύπου….το θέμα είναι να φτιαχτεί… μετά θέλει ελάχιστη συντήρηση όλα γίνονται μόνα τους… το μόνο που θα κάνεις είναι να το παρατηρείς…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο καταρράκτης που πρόκειται να δημιουργήσω, θα είναι καλυμμένος με διάφορες μος, μικρές φτέρες και άλλα μικρόφυτα που να μην επηρεάζονται από τις καιρικές συνθήκες. Καλή ιδέα η παρουσίαση σου για να "παίρνουμε μάτι".
Βασίλη χαίρομαι που σου άρεσε και που σε εμπνέει… αν βάλεις moss στο καταρράκτη βάλε java αντέχει και είναι πανέμορφο ….
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01678 seconds with 11 queries