Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #158  
Παλιά 03-03-10, 10:07
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από azores Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε πληροφορώ ότι δεν το παρακολουθούσα δικηγόρε.
IP έχω και την βλέπουν.
Ειδικά οι Admin μπορούν να πουν σχεδόν με ακρίβεια εάν έμπαινα εδώ σε αυτή την κατηγορία ή στο aquarist.gr τους τελευταίους μήνες.
Ήρθαν εχτές και μου το είπαν από το κατάστημα.
Δεν έχει σημασία ποιος... Αλλά το γιατί.
Το Σάββατο 27/02 γιόρτασα τα γενέθλια μου.
Ο φίλος μου στο facebook george tsitsios κατά κόσμον γνωστός ως red rubin ή petcumulus.gr έχει δεχτεί από εμένα πρόσκληση για το πάρτι γενεθλίων που έκανα το Σάββατο που μας πέρασε στο Habanera.
Αν έχει γίνει διαφορετικά να βγει και να με κράξει..
Δεν ήρθε ούτε σε εμένα δικηγόρε...
Αλλά εγώ κοιμήθηκα αργά.
Και την Κυριακή ήμουν εκτός θεσ/νίκης.
Ο mod του gab Πάνος από Αλεξανδρούπολη, αγόρασε ψάρια από τον μπαμπά μου την Κυριακή, μετά την συνάντηση.
Εγώ βρισκόμουν με την παρέα μου στην Έδεσσα.
Όπως ακριβώς θα λείπει κόσμος την Κυριακή που μας έρχεται από την συνάντηση λογικά..
Την καλημέρα μου και σε σένα.
Κωστή θα σε παρακαλούσα κατ' αρχάς να με αποκαλείς Κώστα, όπως κι εγώ σε αποκαλώ Κωστή και όχι "πετσοπά" ή "έμπορο" ή "καταστηματάρχη".
Νομίζω ότι είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε τα μικρά μας ονόματα, και όχι τις επαγγελματικές μας ιδιότητες και μάλιστα με ειρωνικό τρόπο.

Δεν με πείθεις ότι δεν ήξερες για την εκδήλωση, γιατί εγώ κι εσύ γνωρίζουμε ότι ήσουν χορηγός-δωροθέτης και με άλλο τρόπο-κανάλι.
Εάν επιμένεις ότι δεν ενημερώθηκες έγκαιρα, δεν έχεις παρά να το λύσεις με τους υπεύθυνους (Γιώργο-Μιχάλη) που είχαν την ευθύνη της
όλης διοργάνωσης και μας είπαν ότι ειδοποίησαν τα μαγαζιά με e-mail, εκτός κι αν εννοείς ότι σκόπιμα και ηθελημένα σε εξαίρεσαν.
Και σε τέτοια περίπτωση, καλό θα ήταν να ενημερωθούμε κι εμείς για τους λόγους, για να μη δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.

Θα χαρώ να σε δω την Κυριακή και να τα πούμε από κοντά, όπως θα ήθελα να μου πεις και γιατί δεν έγινε η κοπή την ίδια Κυριακή με την επόμενη
συνάντηση, αφού το γνωρίζεις, γιατί είναι και δικιά μου απορία και αν και ρώτησα, απάντηση δεν πήρα, ή τουλάχιστον δεν πείστηκα.
Καλημέρα κι από εμένα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01772 seconds with 11 queries