Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 10-03-14, 22:23
Το avatar του χρήστη gordon
gordon Ο χρήστης gordon δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-05-2013
Περιοχή: Ιωάννινα
Μηνύματα: 514
Προεπιλογή

για το θέμα τησ εκπαίδευσης θα σου πώ πώς έμαθα εγώ τον δικό μου...δεν 3έρω άν είναι απόλυτα σωστό πάντος εγώ έτσι τον έμαθα...λοιπόν το δικό μου ήταν αρκετά μεγάλο και πετουσε καλά, το έβαζα λοιπόν πισω απο μια τζαμαρια και το κρατουσα , μετά εκλεινα την κουρτίνα και έτσι δέν μπορούσε να πετά3ει να πάει κάπου αλλού ...με αυτόν τον τρόπο πιανόταν απο πάνω μου και μετα απο μερικές επαναλληψεις (κανα μήνα) είχε συνηθίσει ...μετά έκανα το ίδιο με την κουρτίνα πιο ανοικτη... και με αργά βήματα τισ πρώτες βόλτες στο σπίτι...ΠΟΤΕ με ανοικτά παράθυρα...αργότερα αφού πλέον καθόταν πάνο μου , το άφηνα σε κοντινές αποστάσεις απο μένα και τέντονα το χέερι μου προς αυτόν...το απομάκρυνα όλο και πιό πολύ το χέρι μου για να το αναγκάζω να πετάει προς εμένα ...παράλληλα του σφύριζα λέγοντας και το όνομα του κάθε φορά ...έτσι μάθαινε τον ήχο και μετά απο πολλές φορές όταν σήκωνα το χέρι μου ή του σφύριζα ερχόταν πάνω μου....έτσι έμαθα εγώ τον δικό μου ...μετά απο λίγγο καιρό έμαθε ένα σορό πράγματα αλα να μή σας κουράζω...τον είχα πολλά χρόνια..μια μέρα μου έφυγε απο απροσε3ία ...έπεσε το κλουβί που ήταν στο μπαλκόνι ενώ δέν ήμουν σπίτι , και έφυγε....
__________________
Όταν είσαι θυμωμένος κάτσε μπροστά απο ένα ενυδρείο...

πωλούνται σαλιγκάρια ramshorn blue
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01373 seconds with 11 queries