Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 14-01-12, 02:47
Το avatar του χρήστη krispie
krispie Ο χρήστης krispie δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-01-2011
Περιοχή: Αμπελόκηποι(Αθήνα)
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
το υλικο που μου εκατσε εμενα πολυ καλα ειναι το αρμαφλεξ.το βαζουνε σαν μονωση σε σωληνες κλπ.ειναι φτηνο και μπορεις να το βρεις στην αθηνας.υπαρχει ενας παλιακος μπαρμπας που πουλαει διαφορα υλικα,σιτες,ριγκοφον,πλεγματα κλπ,χαμηλα στην αθηνας στο αριστερο χερι οπως πηγαινουμε προς ομονοια απο μοναστηρακι.ειναι λιγο πριν το alex pak αν θυμαμαι καλα.ριξε μια ματια αν εχει.αποκει το ειχα παρει εγω και μου εκατσε πολυ καλα κατω απτο ενυδρειο.μπορει να σου φανει χοντρο αλλα ειναι μαλακο.επισης,(και ας σου φανει μαλακο στο ζουληγμα με το χερι), με τον ογκο του ενυδρειου πανω του και την επιφανεια που παταει δεν συμπιεζεται τοσο πολυ.αυτο που ειχα παρει ητανε 1,5-2cm παχος.

για τα τζαμια και το μεγεθος ριξε και μια ματια εδω ωστε να υπολογισεις τι χρειαζεσαι.ελπιζω να πανε ολα καλα και να καταφερεις να το φτιαξειςκαλου κακου ριξε και καμια ματια στα ετοιμα γιατι με τις προσφορες που εχουνε καποια καταστηματα ισως συμφερει περισσοτερο το ετοιμο
Ευχαριστώ από τζάμια δεν ξέρω πόσο θα πάει το κόστος...
Φοβερό link, ευχαριστώ πολύ... Το μόνο που δεν κατάλαβα είναι ο safety factor...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01464 seconds with 11 queries