Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 26-11-17, 13:57
AngelaTz Ο χρήστης AngelaTz δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2014
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 9
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rottbea Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μια ακομα ερωτηση: Ειδα προσφατα στο ebay σπορους για φυτο "χαλι" στο ενυδρειο. Λιγο με Micranthemum Monte Carlo μοιαζει. Εχει καποιος εμπειρια απο δοκιμη να μου πει αν πιανει, αν αξιζει να το δοκιμασω... ??
Μην τους παρεις.Ειναι σαν να αγοραζεις κοκορακι νανο και να σου βγει πτεροδακτυλος[/QUOTE]
Χαχαχαχα!!!! Οκ! Ειναι κανεις που το εχει κανει αυτο το πειραμα;
Λες καλυτερα να μην ρισκαρω καν σαν δοκιμη ε? Ελεγα να το πεταξω σε καμια λεκανη να δω τι θα κανει και ΑΝ ηταν οκ τουε να φυτευα στο ενυδρειο. Αλλα δεν ξερω καν αν ρεπει να μπω στον κοπο ή να παω κατευθειαν σε ετοιμο ακακο δοκιμασμενο φυτο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν χρειαζεται να χαλασεις το καπακι.
Μπορεις να προσαρμοσεις μια μπαρα diy απο ξυλο η μεταλο ή να πας σε ταινιες led.
Για τα led θα σου πει καποιος αλλος, δεν τα κατεχω καλα καθως δεν εχω ασχοληθει.
Αν αποφασισεις να βαλεις και αλλη Τ5, θα σου πω πως. Το μπαλαστ ουτως η αλλως μπορεις να το εχεις εκτος, δηλαδη στο επιπλο...
Μαλλον για τ5 λεω μιας και ειμαι περισσοτερο εξοικειωμενη. Αν μπορεις μα με κατατοπισεις για το πως μπορω να προσαρμοσω αλλη 1 ή 2 στο καπακι, θα ηταν τελειο. (Παιζουν φωτο ή καποιο αρθρο εδω με οδηγιες για να το κανω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AngelaTz : 26-11-17 στις 13:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01521 seconds with 11 queries