Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 04-06-11, 22:19
Το avatar του χρήστη douran_p
douran_p Ο χρήστης douran_p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μηνύματα: 855
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolis veroia Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστω kiriles μακαρι να εχεις γεννα και να μου δοσεις!!! το ξερω οτι ειναι λαθος να κανω κατι τετοιο!!! αλλα η περιοχη μου νοση απο κουνουπια! περυσι εχασα ολα τα καναρινια μου απο κουνουπια και αυτο γιατι εχουμε μεγαλο προβλημα με τα ριζια και πολλα καναλια που τα περισσοτερα εχουν λυματα απο λαδια και βρομιες των ανθρωπων που εχουν χωραφια!!! απορω πως ζουν ενα ειδος νεροχελονας που δε ξερω το ονοματης.
στα ριζια προτιμουν να βαζουν φαρμακα και γαλαζοπετρα που εχουν ψωφισει πολλα ζωα! κουναβια αλεπουδες και πουλια!!!!
ειχα διαβασει καπου οτι σε περιοχες με μεγαλο προβλημα απο κουνουπια εδς στην ελλαδα εχουν βαλει κουνουποψαρα και ισως ηταν καλυτερα στα ριζια τους να εβαζαν απο αυτα!!! παρα φαρμακα!
παντος θα θελα μια γλαστρολιμνη απο αυτα τα ψαρια!!!!
λογικα και σε σας αφησανε αλλα δεν μπορεσαν να ζησουν απο την μολυνση.......

παντως αμα πιασω μπορω να σου στειλω οσα θες!!!!!! αλλα αν πας και εκει στα μερη σου σε κανενα σημειο με οχι πολυ τρεχαμενα νερα θα βρεις σιγουρα!!!! δεν νομιζω να μην εχει......
-------------------------
εγω τελικα εβαλα και 3 θηλυκα εντλερ και απο σεπτεμβριο θα δουμε τι θα γινει με τον γονο!!!!!
__________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη douran_p : 04-06-11 στις 22:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01411 seconds with 11 queries