Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 04-06-11, 22:12
Το avatar του χρήστη apostolis veroia
apostolis veroia Ο χρήστης apostolis veroia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-10-2009
Περιοχή: veroia
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kiriles Εμφάνιση μηνυμάτων
τα κουνουποψαρα ειναι ξενοφερτα ψαρια νομιζω απο κεντρικη αμερικη και δεν νομιζω οτι θα ηταν σωστη κινηση να τα ριξεις στα καναλια της περιοχης γιατι ειναι τοσο ανθεκτικα που θα επιβληθουν και θα δημιουργησουν προβλημα στα γηγενη ειδη , τεσπα εγω εχω ενα ζευγαρακι στο 13 λιτρο και ευχαριστως να σου εδινα αλλα αυτη η θυληκια δεν λεει να γεννησει !!............
ευχαριστω kiriles μακαρι να εχεις γεννα και να μου δοσεις!!! το ξερω οτι ειναι λαθος να κανω κατι τετοιο!!! αλλα η περιοχη μου νοση απο κουνουπια! περυσι εχασα ολα τα καναρινια μου απο κουνουπια και αυτο γιατι εχουμε μεγαλο προβλημα με τα ριζια και πολλα καναλια που τα περισσοτερα εχουν λυματα απο λαδια και βρομιες των ανθρωπων που εχουν χωραφια!!! απορω πως ζουν ενα ειδος νεροχελονας που δε ξερω το ονοματης.
στα ριζια προτιμουν να βαζουν φαρμακα και γαλαζοπετρα που εχουν ψωφισει πολλα ζωα! κουναβια αλεπουδες και πουλια!!!!
ειχα διαβασει καπου οτι σε περιοχες με μεγαλο προβλημα απο κουνουπια εδς στην ελλαδα εχουν βαλει κουνουποψαρα και ισως ηταν καλυτερα στα ριζια τους να εβαζαν απο αυτα!!! παρα φαρμακα!
παντος θα θελα μια γλαστρολιμνη απο αυτα τα ψαρια!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01425 seconds with 11 queries