Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 11-04-23, 12:20
Γιάννα Κοντού Ο χρήστης Γιάννα Κοντού δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2023
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Ναι θέλω να τα κρατήσω και να πάω σε μεγαλύτερο είμαι οκ... Και ναι να βάλω και μπόλι. Τώρα είναι μικρά μάλλον ..που να ξέρω κι εγώ. Να τα δω να είναι καλύτερα και να κερδίσω λίγο χρόνο. Πήγα εκεί που μου τα πούλησαν ...και γκρίνιαξα πολύ . Πιό πολύ οχι για να τα δώσω πίσω όπως μου είπαν...αλλά αυτοί το κάνουν συνέχεια. Μου έδωσαν το τηλέφωνο λέει από ιχθυολόγο που τους δίνει οδηγίες και να βάλω σταγόνες λένε με βακτήρια μαζί με το αντιχλώριο...Δε τους εμπιστεύομαι, αλλά λέω να μιλήσω και με τον ιχθυολόγο. Και αυτό με το μπόλι δε ξέρω αν μου δώσει κάποιος πως να το κάνω θέλω βοήθεια. Και το φίλτο μου είπαν οτι είναι ένα απλό δώρο με το ενυδρείο και καλό θα είναι να πα΄ρω ένα με 60-70€. Δε με πειράζει αυτό . Αν πρέπει να το κάνω. Μη πάνε όμως και στράφτει και παίρνω παίρνω και τελικά δε κάνει δουλειά. Ουφ σας ζάλισα!!! Εντομεταξύ έδωσα τροφή το ένα πάει γρήγορα και τρώει όλη τη τροφή και το άλλο μένει νηστικό, Τι να κάνω ?? Ευχαριστώ πολύ πολύ...να σώσω τα ψαράκια μου. !!! Και νιώθω και τύψεις που τα πήρα έτσι απλά χωρίς να το έχω ψάξει πρώτα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01327 seconds with 11 queries