Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 04-02-13, 22:25
Το avatar του χρήστη danny
danny Ο χρήστης danny δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-09-2012
Περιοχή: -
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο που τον εχεις αρχοντα για αρχη, μονο μπραβο και ελπιζω να τον κρατησεις μονο του. Θα σε αποζημιωσει με τη συμπεριφορα του. (Μόνος θα μείνει δεν έχω σκοπό να βάλω τίποτα άλλο )

Μερικες παρατηρησεις:

- Τη φωτοπεριοδο να την εχεις συνεχομενη, εχεις δει πουθενα να ξημερωνει και να βραδιαζει 2 φορες τη μερα? Θα τρελαθει το καημενο.
(θα κοιτάξω να την κάνω λίγο μετά το μεσημέρι για να πιάνει απογεύμα και βράδυ)

- Το φιλτρο σου εχει καθολου βιολογικο υλικο? Αν οχι, κοψε λιγο απο το σφουγγαρι και βαλε λιγο.
(όχι δεν έχει, αλλά απο το σφουγγάρι με παίρνει να κόψω καθώς είναι πιο καινούριο. τι προτείνεις απο βιολογικό?)

- Βαλε φοντα, θα ειναι πολυ πιο ομορφο. Οχι μαυρο παντως, γιατι θα καθρεφτιζεται και θα τον αγχωνει.
(φόντο ψάχνω να βρώ και ευτυχώς γιατί ήμουν στο τσάκ να πάρω. λεω για γκρί η μπλέ)

- Προσπαθησε να μαλακωσεις το νερο (κι ας μη μετρας gh που καλο θα ηταν), θα δυναμωσει το ανοσοποιητικο του το μαλακο νερο.
(σήμερα έβαλα τα catappa, δεν ξέρω αν βοηθούν καθόλου)


- Βαλε κανε φυτο ακομα, κυριως επιφανειας (κερατοφυλλο, pistia), για να μπορει να χαλαρωνει σε διαφορα σημεια. Θα το εκτιμησει.
(κερατύφυλλο είναι στο πρόγραμμα, μέσα στις επόμενες μέρες. pistia είναι εύκολο φυτό?)


Παλι μπραβο απο εμενα. Να τον χαιρεσαι!
ευχαριστώ πολύ και ευπρόσδεκτες οι παρατηρήσεις
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 11 queries