Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 16-05-14, 17:49
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή ΠΡΟΤΑΣΗ

Καλησπέρα Μίλτο,Νότη, Λεωνίδα θα ήθελα να μπω στην παρεϊτσα σας αν δεν σας πειράζει.Λοιπόν Μίλτο μου θα ξεκινήσω από το θέμα ''μπουρμπουλήθρες'' που στις αρχές του χομπισμού μου νόμιζα ότι πρέπει να υπάρχουν γαι την οξυγόνωση αλλά δεν μ' αρέσουν.Αν και σ' εσένα ισχύει το ίδιο θα σου αποκαλύψω πως μπορείς να υπεροξυγονώνεις - δεν είναι κακό - το ενυδρείο χωρίς τις αντιαισθητικές μπουρμπουλίθρες και έξοδα.Με spray-bar προκαλείς την αναταραχή της επιφάνειας του νερού.Θα σου πρότεινα να αλλάξεις το φίλτρο μόνο και να βάλεις με 15,08€ το HAILEA RP-400 που εκτός το spray-barπου περιλαμβάνει εκτός το σφουγγάρι έχει και άνθρακα,πρόσεξε μην πάρεις το RP-200 λόγω χαμηλότερου κόστους γιατί δεν έχει άνθρακα.Σαν ''κακούλης'' που είμαι θα σου κάνω και μια διαφορετική πρόταση που είναι να περιμένεις λίγο για να αποκτήσεις ένα μεγαλύτερο ενυδρείο για να βάλεις το ένα είδος στο ένα και το άλλο να το αφήσεις στο υπάρχον!!! Για να με δικαιολογήσεις θα σου αποκαλύψω ότι έχω 7 ενυδρεία 2.150 λίτρων συνολικά και θέλω κάποια στιγμή να καταφέρω να τα πολλαπλασιάσω!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01560 seconds with 11 queries