Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 22-01-03, 00:08
Emmanuela Ο χρήστης Emmanuela δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-01-2003
Περιοχή: Αθήνα (Παπάγου)
Μηνύματα: 41
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Emmanuela Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Emmanuela
Προεπιλογή

Λοιπον.... αυτο που σκεφτομαι να κανω ειναι να αγορασω ειδικα ακροφυσια που να δεχονται power compact λαμπα και να αντικαταστησω τη μια 15W που εχω τοποθετηση με τεχανσμα με την power compact και να αφησω την αλλη 15W που ειναι κανονικα τοποθετημενη στη θεση που ειχε το καπακι του ενυδρειου απο την αρχη. Και αμα βρω και χωρο να προσπαθησω να βαλω και τη 15W. Eτσι πιστευω οτι με περιπου 70W συνολικα θα μαι καλα. Τι λετε? Ετσι λυνεται το προβλημα του φωτος.

Τωρα οσο αφορα τα καινουργια φυτα που θελω να βαλω... Πλεον το υποστρωμα που ειχα βαλει θα εχει χασει καθε θρεπτικη ουσια... Ετσι δεν ειναι? Επομενως πλεον ειναι αχρηστο? Πρεπει να αδειασω ολο το ενυδρειο και να τοποθετησω καινουργιο υποστρωμα πριν βαλω τα φυτα η αμα βαλω καλο λιπασμα σε σωστη ποσοτητα ειμαι οκ?

Περιμενω συμβουλες....

Επισης ειναι κανεις ο οποιος θα κλαδεψει συντομα ωστε να μοθ δωσει κανενα φυτακι? εχει παει κανεις απο το φωτη να δει αμα εχει ποικιλια σε φυτα? σκεφτομαι την παρασκευη να κανω τη δουλεια! Αμα καποιος μπορει και θελει να ναι μαζι μου στη διαδικασια μου λεει... το εχω πραγματικα αναγκη!
__________________
Φιλικα

Emmanuela
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries