Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 05-01-12, 12:39
Το avatar του χρήστη Plakas
Plakas Ο χρήστης Plakas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-01-2011
Περιοχή: Κύπρος
Μηνύματα: 278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lans Εμφάνιση μηνυμάτων
ΥΓ. Οτι εχουμε αυτο το κακο να μιλαμε λιιιγο αποτομα...το εχουμε!
ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ!!! ....πλακα κάνω

Φίλε Μίμη όταν οποιοσδήποτε κάνει παρουσίαση, λογικά την κάνει για να δεχτεί γνώμες, εισηγήσεις, παρατηρήσεις και φυσικά θα πάρει και κολακευτικά σχόλια (εγώ και στα πιο απλά ενυδρεία, έχω δει καλά σχόλια εδω πέρα)

Προσωπικά σε θαυμάζω που έχεις αφιερώσει 2 μεγάλα ενυδρεία για γεννήστρες των αφρικάνικων σου...και δεν ξέρω πολλούς που θα το έκαναν! ...Στο είχα γράψει και πιο πάνω όταν είπες ότι δυστυχως δεν είχες χώρο για μεγαλύτερο (ότι μια χαρά το βρίσκω αυτό που έχεις)

.....από εκεί και πέρα αν πιστεύω ότι τα ψάρια σου είναι πολλά για τα 240λίτρα ή ότι η τακτική που ακολουθείς στις γέννες έχει ατέλειες ή ότι πιθανόν να στρεσάρεις τα ψάρια, ή ότι θα το προτιμούσα αν είχε περισότερες πέτρες, είναι κακό να σου το πω?

Φίλε εγώ αν κάνω παρουσίαση τα ενυδρεία μου, είμαι σίγουρος ότι θα μπορώ άνετα να γράψω βιβλίο από τα λάθη που θα εντοπίσετε! (παρόλο που εγώ καμαρώνω καθημερινά και για τα 3)....γι'αυτό δεν την κάνω! ....και ξανά κάνω πλάκα!
Σε κάποια φάση (όταν πάρω φωτογραφική της προκοπής) θα την κάνω για να πάρω ιδέες από άλλα παιδιά που έχουν τολμίσει κάτι διαφορετικό....αλλά και για να διορθώσω ότι μπορώ στα δικά μου ενυδρεία.

Πάντα φιλικά!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01554 seconds with 11 queries