Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 30-05-08, 10:56
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Γενικα steady εισαι εκτος θεματος και ασχολεισαι πολυ με το ebay και τα υλικα που πωλουνται, , εμενα δεν με ενδιφερουν αυτα τοσο και θα επισημανω μονα αυτα που με νοιαζουν απο το ποστ σου.
μαλλον εσυ εισαι εκτος θεματος και εχεις φαει κολημα με το ebay ισως απο προυγουμενο διαλογο μας για τον controler του φιλου νεοκλη σε δικια μου αγγελια δεν εχεις ποτε ποσταρει και δεν βασιζομαι σε δικο μου γεγονος οποτε και δεν εχω φαει κολλημα με κατι τωρα επειδη εσυ εκανες μια στροφη στα ζωντανα με αυτο το θεμα εμενα δεν ειναι μονο τα ζωντανα το θεμα μου ειναι γενικα οι αγγελιες

και δεν εχω καταλαβει αλλα ποστ δεν διαβαζεις?δεν αναφερομαι μονο σε σενα οταν ποσταρω ουτε αποκλειστικα στον φιλο νικμαν αναφερομαι σε μια νοοτροπια τις οποιας ειμαι κατα του να περιορισουμε καποιες ελευθεριες των αγγελιων και να φτανουμε στα ακρα με το κραξιμο το οποιο αντιπαθω

γενικοτερα δεν θελω να ασχολουμε παραπανω και να κανω πολυσελιδες αντιπαραθεσεις αλλα με το θεμα των αγγελιων επειδη ειμαι καποια χρονια εδω μεσα και εχω κανει αρκετες και το χω σκευτει πολυ και συζητησει και με αλλα μελη δεν μπορω να κανω υποχωριση οταν βλεπω οτι πειραζει πολυ κοσμο και ομως δεν μιλαει γιατι ξερει οτι αμα δεν γραφει πρωι μεσημερι βραδυ 10 σελιδες και δεν τσακωθει δεν θα βγαλει ακρη και μαλλον ουτε τοτε θα βγαλει ακρη

απορω γιατι δεν μπορεις να καταλαβεις οτι τα πραγματα ειναι πολυ απλα καποιες συμπεριφορες πειραζουν καποια ατομα στο forum τα συζηταμε τα ξανασυζηταμε βλεπεις οτι κανεις δεν συμετεχει γιατι ολοι εδω μεσα εχουν βαρεθει τεοιους διαλογους μαζι και εγω με αποτελεσμα να μην ενδιαφερομαστε για καποια πραγματα παρατηρησεις παρακλησεις με ευγενικο υφος απο mod εσυ εκει επιμενεις δεν μπορεις να καταλαβεις οτι αν συνεχισει αυτη η τακτικη ενα ολοκληρο φορουμ θα ασχολειται με τις αγγελιες και θα γινεται ποστ και ξαναποστ και γενικα μπαχαλο?εχω την εντυπωση οτι σε διακρινει ενας ενθουσιασμος να εισαι σε ολα σωστος και καλα κανεις αλλα εχει φτασει σε υπερβολικο επιπεδο και εχεις γινει πολυ καχυποπτος
ο Tkagem ειπε να σβηστουν τα ποστ γιατι μεσα σαυτα ηταν λεει και το μεγεθος του ψαριου<αντι να σκευτεις οτι κανιβαλιστηκε το ποστ του παιδιου και σε καποιο σημειο εκνευριστηκε με τις υποδειξεις και τις δηθεν ερωτησεις σου και ειρωνιες>και λες να σκευτηκε τοσο μικρα?ειναι δυνατον να το δινε το ψαρι σε καποιον και να μην του λεγε κουβεντα?αποτι εχεις καταλαβει τα αγαπαει ιδιαιτερα και αμ ηταν ετσι καλυτερα να τα κραταγε

εγω παλι θελω να πλουτισω απο το ebay γιαυτο μιλαω αλλο και τυοτο παλι ας βγει καποιος να πει οτι του πουλησα κατι ακριβα η οτι δεν ηταν καλλης ποιοτητας
ο αλλος αγορασε απο ebay σιγουρα και πουλαει να κερδισει
μεχρι και ασχετα ποστ βλεπω συνεχως καχυποψια πχ εδω στο τελευταιο ποστ http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=24652 δειχνεις οτι θες να σου πει γιατι δεν την πιστευεις με το υφος που το λες κτλ κτλ

Παράθεση:
Τώρα για τα μεταχηρισμένα επώνυμα είδη δε θα πω πολλά, εξυπακούεται ότι πωλούνται χαμηλότερα από τη τιμή που έχουν στην αγορά τη συγκεκριμένη περίοδο
σε ποια αγορα φιλε νικμαν αυτο ειναι το θεμα μας?
ισα ισα που του νεοκλη ηταν δοκιμασμενο ενα χρονο και μαλιστα αυτο σου επισημανθηκε απο πολλους μετα οτι και το οτι ειναι δοκιμασμενο και δεν εχει εγγυημενα προβληματα πρεπει να εκτιμαται τα υπολοιπα ειναι απλα γενικοτητες και αυτο που ειπα τα λεει ολα

τους ακριβους τους αποβαλει η αγορα τους φτηνους και χαμηλης ποιοτητας να φοβαστε εκει χρειαζεται επεμβαση στην αχαμηλη ποιοτητα εκει παρεμβαινουν ολα τα κρατη στις οικονομιες οχι στο ακριβο παρθενο ελαιολαδο αλλα στο φτηνο ηλιελαιο που ειναι καρκινογονο εσεις κανετε το αντιθετο

και επειδη συνεχως συζηταμε συζηταμε απο την πλευρα μου οτι ειχα να πω το ειπα απο εκει και περα αν καποιος με πισμα πει εγω θα επιμενω να χτυπιοσαστε θα κραζω αγγελιες να ξερει οτι εμενα τουλαχιστον θα με βρισκει αντιμετωπο παντα δεν θα βαριεμαι να ποσταρω και να τον κραζω και εγω δηλωνω ξεκαθαρα τη θεση μου
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02033 seconds with 11 queries