Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 12-05-13, 15:33
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από douran_p
εγω για 2 χρονια εβαζα απιονισμενο απο τα λιντλ..... και δεν ειχα κανενα προβλημα......!!! ειδικα τα καλοκαιρι συμπληρωνα την απωλεια απο εξατμιση!!! αλλα και στις αλλαγες εβαζα..... αναλογια ενα προσ 3.... αν θυμαμαι καλα.....!!! απο κει και περα το σωστο ειναι να παρεις μια α/ο να ξερεις τι βαζεις μεσα στο ενυδρειο σου..... αν τα βαλεις κατω σε ενα χρονο εχεις κανει αποσβεση χρηματων......
Μια φορα ξερεις θα γινει η στραβη, οχι συνεχεια. Απο εμφιαλωμενο νερο, παντως, εχει ξεκληριστει ενυδρειο απο γνωστο μου.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Safarpn
Φίλε μου συγνώμη αν φάνηκα απότομος και μάλλον φταίω εγώ που σε οδήγησα σ' αυτό το συμπέρασμα. Απλά έχω κουραστεί τόσο καιρό που ρωτάω εδώ κι εκεί το ίδιο πράγμα και αντί κάποιος να μου απαντήσει με ενα ναι ή όχι ή με κάτι άλλο τέλος πάντων για να βγάλω ένα συμπέρασμα, όλοι μα όλοι προσπαθούν αν με πείσουν να χρησιμοποιήσω αυτά τα δύο (τυρφη ή α/ο). Πραγματικά τόσες μέρες δεν έχω πάρει απάντηση σε αυτό που ζητάω και έχω χάσει τη μπάλα. Και πάλι ζητώ συγνώμη αν φάνηκα εγωιστής ή απότομος αλλά μόνο εσείς εδώ μέσα δε φταίτε.
όλα καλά λοιπόν;....φίλοι;;;
Απλα η ερωτηση ειναι του τυπου: "Να βαλω θερμοστατη το χειμωνα στο ενυδρειο ή να το αφησω ετσι? Εχω το τζακι και καιει ολη την ημερα". Ο σωστος τροπος ειναι ενας (στο ερωτημα σου 2 μαλιστα), με τις εναλλακτικες να κρυβουν παντα κινδυνους.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01725 seconds with 11 queries