Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 14-07-09, 14:15
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
...οποτε ναι!!! αλλαγες σε ΟΛΑ!
αυτό τι σημαίνει ? κάνουμε ότι γουστάρουμε???
Το αν εσύ η οι περισσότεροι τα έχουν χειμώνα καλοκαίρι μέσα σε ένα ενυδρείο δε σημαινει ότι το κάνουμε και όλοι μας.
.
προσωπικα δε γουσταρω τις αλλαγες...μακαρι να μην ηταν αναγκαιες για μενα...οποτε δε κανω οτι γουσταρω...κανω αυτο που πρεπει συμφωνα με τη γνωση και τηνεμπειρια ειδικων επι πολλα ετη....εσυ με καποια χρονια στα γκαπυ λες οτι κανεις κατι διαφορετικα....οκ..αλλα μη λες οτι κανω εγω οτι γουσταρω...

υ.γ. και ναι....δεν εχω την πολυτελεια να τα βγαλω να "αεριζονται" το καλοκαιρι...τα εχω μεσα χειμωνα καλοκαιρι....και ψαρια και φυτα και δοξα τω Θεω ολα οκ...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΜΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια καλα ολα αυτα που λετε αλλα εκ του αποτεσματος δεν κρινονται τα πραγματα?εγω απ οτι βλεπω τα ψαρακια του πουριτανου ειναι υγειεστατα και πολυ ομορφα.αυτο δεν θελουμε για τα ψαρια μας?αλλοι ειναι μενα ξεσκονοπανο στο χερι και ολο καθαριζουν,και παρολλα αυτα χανουν ψαρια.μηπως τελικα τα ψαρια(guppies) θελουν και την βρομια τους?
ναι εκ του αποτελεσματος...και το αποτελεσμα λεει οτι με συχνες αλλαγες εισαι οκ...και δεν ακροβατεις..ουτε ειναι τυχη το γεγονος οτι ολα πανε καλα! κανεις δε μαλωνει και δε πιεζει κανεναν...αν διαβαζοντας το φορουμ τακτικα...και αλλους τοπους του διαδικτυου...βγαλεις το συμπερασμα οτι καποια ψαρια "θελουν και τη βρωμια τους" ...τοτε εισαι ελευθερος να τα εχεις σε οση βρωμα θελεις...
μπορει τα ψαρακια τουπουριτανου να ειναι οκ...προσωπικα δε τα εχω δει....εχουν κι αλλοι ψαρακια (γκαπυ) που τους αλλαζουν τακτικα το νερο - αναμεσα τους κι εγω - και επισης θριαμβευουν στα ενυδρεια τους...
εσυ επιλεγεις και κανεις οτι θελεις..
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 14-07-09 στις 14:52
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01572 seconds with 11 queries